Бесқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 31 мамырдағы № 20/2-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 маусымда № 28336 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес,  Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының келесідей шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Бесқарағай аудандық мәслихатының "Бесқарағай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/4-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5586 болып тіркелген);
2) Бесқарағай аудандық мәслихатының "Бесқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/4-VІ "Бесқарағай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметкерлерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 27 қазандағы № 57/14-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7777 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Абылгазинова

О признании утратившими силу некоторых решений Бескарагайского районного маслихата
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 31 мая 2022 года № 20/2-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2022 года № 28336
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Бескарагайского районного маслихата:
1) решение Бескарагайского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бескарагайского районного маслихата" от 12 марта 2018 года № 21/4-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5586);
2) решение Бескарагайского районного маслихата "О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 12 марта 2018 года № 21/4-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бескарагайского районного маслихата" от 27 октября 2020 года № 57/14-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7777).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь
Бескарагайского районного маслихата
М. Абылгазинова