Алтай ауданының елді мекендерінде стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 602 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 желтоқсанда № 31014 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алтай ауданының елді мекендерінде стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын және бекітілсін.
2. "Зырян ауданының елді мекендерінде көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы" Зырян ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 маусымдағы № 185 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-12-162 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Алтай ауданының ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрілігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының оның ресми жарияланғанынан кейін Алтай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в населенных пунктах района Алтай
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 1 декабря 2022 года № 602. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 декабря 2022 года № 31014
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в населенных пунктах района Алтай согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Зыряновского района от 12 июня 2018 года № 185 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Зыряновского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-12-162).
3. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района Алтай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Алтай после его официального опубликования.