Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасының мүгедектігі бар адамдар қоғамдық бірлестіктері және (немесе) Қазақстан Республикасының мүгедектігі бар адамдар қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің жекелеген түрлерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 20 маусымдағы № 225 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 21 маусымда № 32862 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 345 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 03.09.2024 № 345 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 51-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасының мүгедектігі бар адамдар қоғамдық бірлестіктері және (немесе) Қазақстан Республикасының мүгедектігі бар адамдар қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің жекелеген түрлерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Әлеуметтік қызметтер департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Т. Дуйсенова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Бәсекелестікті қорғау және
дамыту агенттігі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрінің
2023 жылғы 20 маусымдағы
№ 225 бұйрығымен
бекітілген
Тауарларды өндіретін және (немесе) беретін, жұмыстарды орындайтын, қызметтерді көрсететін Қазақстан Республикасының мүгедектігі бар адамдар қоғамдық бірлестіктері және (немесе) Қазақстан Республикасының мүгедектігі бар адамдар қоғамдық бірлестіктері құрған ұйымдардан сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің жекелеген түрлерінің тізбесі

Об утверждении перечня отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у общественных объединений лиц с инвалидностью Республики Казахстан и (или) организаций, созданных общественными объединениями лиц с инвалидностью Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 20 июня 2023 года № 225. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июня 2023 года № 32862.
Примечание ИЗПИ!
Приказ утрачивает силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 03.09.2024 № 345 (вводится в действие с 01.01.2025).
В соответствии с пунктом 3 статьи 51 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" ПРИКAЗЫВAЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у общественных объединений лиц с инвалидностью Республики Казахстан и (или) организаций, созданных общественными объединениями лиц с инвалидностью Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги.
2. Департаменту социальных услуг Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
- Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Т. Дуйсенова
СОГЛАСОВАНО
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
СОГЛАСОВАНО
Министерство финансов
Республики Казахстан
Утвержден приказом
Заместителя Премьер-Министра
- Министра труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 20 июня 2023 года № 225
Перечень отдельных видов товаров, работ, услуг, закупаемых у общественных объединений лиц с инвалидностью
Республики Казахстан и (или) организаций, созданных общественными объединениями лиц с инвалидностью
Республики Казахстан, производящих и (или) поставляющих товары, выполняющих работы, оказывающих услуги

Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 22.05.2024 № 161 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Атауы Тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің бірыңғай номенклатуралық анықтамалығы бойынша тауар коды
1. Өндірілетін тауарлар:
1.
төсек жаймаларының барлық атауы
139212.700.000001;
139212.500.010000
2.
көрпе
139211.300.000000;
139224.991.000000;

Сноска. Перечень в редакции приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 22.05.2024 № 161 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Код по единому номенклатурному справочнику товаров, работ и услуг
1. Производимые товары:
1.
постельное белье всех наименований
139212.700.000001;
139212.500.010000
2.
одеяло
139211.300.000000;
139224.991.000000;

222925.500.000010
43.
орайтын қораптар
172312.700.000001
44.
архив қораптары
172313.900.000000
45.
ағаш бұйымдар
257310.400.000001;
257330.550.000012;
257330.850.000002;
257330.100.000022
46.
жиһаз
310210.700.000000;
310912.300.000000;
310912.300.000001;
310912.350.000001;
310912.350.000002;
310912.370.000000;
310912.500.000000;
310912.500.000001;
310912.550.000000;
310912.550.000001;
310913.900.000003;
310913.900.000004;
310913.900.000007;
310913.900.000008;
310913.900.000010;
310913.900.000011;
310913.900.000012;
310913.900.000013;
310913.900.000014;
310913.900.000015;
310913.900.000016;
310913.900.000017;
310913.900.000019;
310913.900.000020;
310913.900.000021;
310913.900.000022;
310914.390.000002;
310914.390.000003;
310914.390.000004;
310914.390.000005;
310914.390.000006;
310914.390.000007;
310914.390.000008;
310914.390.000009;
310914.390.000010;
310914.390.000011;
310914.390.000012;
310914.900.000000;
310914.900.000001;
310914.900.000002;
310914.900.000003;
310914.900.000005;
310210.500.000001;
310210.500.000002;
310013.900.000003;
310111.300.000000;
310111.300.000001;
310111.300.000002;
310111.300.000003;
310111.300.000004;
310111.500.000000;
310111.500.000001;
310111.730.000000;
310111.750.000000;
310111.900.000000;
310111.900.000001;
310112.300.000000;
310112.300.000001;
310112.500.000000;
310112.500.000001;
310112.500.000002;
310112.500.000003;
310112.530.000000;
310112.700.000000;
310112.900.000000;
310112.900.000001;
310113.000.000000;
310113.000.000001;
310113.000.000002
2. Өндірілетін және (немесе) берілетін тауарлар:
47.
тифлотехникалық құралдар
329921.500.000002 – таяқ;
262016.970.000002 – оқу машинасы;
289914.990.000000 - аспап;
262016.970.000001 - грифель;
262016.970.000035 - дисплей;
264031.390.000000;
264031.390.000001;
264031.390.000002 – плеер;
266012.900.000035 – термометр;
266012.900.000021;
266012.900.000022;
266012.900.000023 – тонометр;
265153.900.000065 – глюкометр;
48.
арнаулы жүріп-тұру құралдары
309220.300.000000 – арба;
309220.300.000001 – каталка
49.
міндетті гигиеналық құралдар
172212.900.000003;
172212.900.000004 – несеп қабылдағыш;
222929.900.000133;
222929.900.000134 – нәжіс қабылдағыш;
172212.300.000000;
172212.300.000001;
172212.300.000002;
172212.300.000003;
172212.300.000004;
172212.300.000005;
172212.350.000000;
172212.350.000001;

222925.500.000010
43.
коробки упаковочные
172312.700.000001
44.
коробки архивные
172313.900.000000
45.
столярные изделия
257310.400.000001;
257330.550.000012;
257330.850.000002;
257330.100.000022
46.
мебель
310210.700.000000;
310912.300.000000;
310912.300.000001;
310912.350.000001;
310912.350.000002;
310912.370.000000;
310912.500.000000;
310912.500.000001;
310912.550.000000;
310912.550.000001;
310913.900.000003;
310913.900.000004;
310913.900.000007;
310913.900.000008;
310913.900.000010;
310913.900.000011;
310913.900.000012;
310913.900.000013;
310913.900.000014;
310913.900.000015;
310913.900.000016;
310913.900.000017;
310913.900.000019;
310913.900.000020;
310913.900.000021;
310913.900.000022;
310914.390.000002;
310914.390.000003;
310914.390.000004;
310914.390.000005;
310914.390.000006;
310914.390.000007;
310914.390.000008;
310914.390.000009;
310914.390.000010;
310914.390.000011;
310914.390.000012;
310914.900.000000;
310914.900.000001;
310914.900.000002;
310914.900.000003;
310914.900.000005;
310210.500.000001;
310210.500.000002;
310013.900.000003;
310111.300.000000;
310111.300.000001;
310111.300.000002;
310111.300.000003;
310111.300.000004;
310111.500.000000;
310111.500.000001;
310111.730.000000;
310111.750.000000;
310111.900.000000;
310111.900.000001;
310112.300.000000;
310112.300.000001;
310112.500.000000;
310112.500.000001;
310112.500.000002;
310112.500.000003;
310112.530.000000;
310112.700.000000;
310112.900.000000;
310112.900.000001;
310113.000.000000;
310113.000.000001;
310113.000.000002
2. Производимые и (или) поставляемые товары:
47.
тифлотехнические средства
329921.500.000002 - трость;
262016.970.000002 – читающая машина;
289914.990.000000 - прибор;
262016.970.000001 - грифель;
262016.970.000035 - дисплей;
264031.390.000000;
264031.390.000001;
264031.390.000002 – плеер;
266012.900.000035 – термометр;
266012.900.000021;
266012.900.000022;
266012.900.000023 – тонометр;
265153.900.000065 – глюкометр;
48.
специальные средства передвижения
309220.300.000000 - коляска;
309220.300.000001 - каталка
49.
обязательные гигиенические средства
172212.900.000003;
172212.900.000004 – мочеприемник;
222929.900.000133;
222929.900.000134 – калоприемник;
172212.300.000000;
172212.300.000001;
172212.300.000002;
172212.300.000003;
172212.300.000004;
172212.300.000005;
172212.350.000000;
172212.350.000001;