"Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 ақпандағы № А-2/60 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2023 жылғы 1 наурыздағы № А-2/68 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 наурызда № 8516-03 болып тіркелді
Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 ақпандағы №А-2/60 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26811 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2023 жылғы 1 наурыздағы
№ А-2/68 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2022 жылғы 8 ақпандағы
№ А-2/60 қаулысымен
бекітілген
Ақмола облысы бойынша мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Мемлекеттік және жеке меншік мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі топтардың түрлері және айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
болу режимі 10,5 сағаттық топта
болу режимі 9 сағаттық топта
санаторлы топта
түзету түріндегі топта
жарты күн болатын топта
Қала
17615
46 189 теңге
42 674 теңге
68 404 теңге
81 864 теңге
20 202 теңге
Ауыл
17426
50 933 теңге
46 891 теңге
76 311 теңге
91 748 теңге
22 310 теңге
Педагогтардың педагогикалық шеберлігінің біліктілігі болған жағдайда мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша сенімгерлік басқаруға берілген мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі топтардың түрлері және бір оқушыға шаққандағы шығындардың орташа құны (теңге)

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 8 февраля 2022 года № А-2/60 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 1 марта 2023 года № А-2/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 марта 2023 года № 8516-03
Акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Акмолинской области" от 8 февраля 2022 года №А-2/60 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26811) следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Акмолинской области.";
государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Акмолинской области, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 1 марта 2023 года
№ А-2/68
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 8 февраля 2022 года
№ А-2/60
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Акмолинской области
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Населенный пункт
Количество воспитанников
Виды дошкольных групп и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге) в государственных и частных дошкольных организациях
в группе с 10,5- часовым режимом пребывания
в группе с 9- часовым режимом пребывания
в санаторной группе
в группе коррекционного типа
в группе с неполным днем пребывания
Город
17615
46 189 тенге
42 674 тенге
68 404 тенге
81 864 тенге
20 202 тенге
Село
17426
50 933 тенге
46 891 тенге
76 311 тенге
91 748 тенге
22 310 тенге
Виды дошкольных групп и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге) в государственных дошкольных организациях, переданных в доверительное управление по проектам государственно-частного партнерства при наличии у педагогов квалификации педагогического мастерства

болу режимі 10,5 сағаттық топта
санаторлы топта
түзету түріндегі топта
Қала
1453
48 450 теңге
68 404 теңге
81 864 теңге
Ауыл
137
53 759 теңге
76 311 теңге
91 748 теңге
Бір тәрбиеленушіге айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін
3 жастан бастап 1-сыныпқа қабылданғанға дейін
жарты күн болатын топта
12 450,23 теңге
15 529,32 теңге
7 764,66 теңге

в группе с 10,5- часовым режимом пребывания
в санаторной группе
в группе коррекционного типа
Город
1453
48 450 тенге
68 404 тенге
81 864 тенге
Село
137
53 759 тенге
76 311 тенге
91 748 тенге
Размер родительской платы в месяц на одного воспитанника (тенге)
до 3 лет
от 3 лет до приема в 1 класс
в группе с неполным днем пребывания
12 450,23 тенге
15 529,32 тенге
7 764,66 тенге