Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 2 тамыздағы № 455 "Ақтөбе облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 61 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 қазанда № 8407 болып тіркелді
Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Облыстық мәслихаттың "Ақтөбе облысы бойынша тұрғын үй сертификаттарының мөлшерін және алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 2 тамыздағы № 455 (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6330 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 2-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 20 мамырдағы № 161 "Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32546 тіркелген) бұйрығына сәйкес құрылатын еңбек ресурстарын болжау негізінде денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет, спорт, әлеуметтік қорғау салаларындағы сұранысқа ие мамандар.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы Г. Суентаева

О внесении изменения в решение областного маслихата от 2 августа 2019 года № 455 "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 29 сентября 2023 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 октября 2023 года № 8407
Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов по Актюбинской области" от 2 августа 2019 года № 455 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6330) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 2 приложения к указанному решению изложить в новой редакции:
"2) востребованные специалисты в отрасли здравоохранения, образования, культуры, спорта, сферы социальной защиты, на основе прогнозирования трудовых ресурсов, формируемых согласно Приказу Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 20 мая 2023 года № 161 "Об утверждении Правил формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 32546).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Г. Суентаева