Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 270 "Өрт қаупі жоғары кезеңде жеке тұлғалардың Алматы облысының мемлекеттік орман қорында болуына тыйым салу және орманды пайдалану құқығын шектеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 тамыздағы № 279 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 тамызда № 6025-05 болып тіркелді
Алматы облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің "Өрт қаупі жоғары кезеңде жеке тұлғалардың Алматы облысының мемлекеттік орман қорында болуына тыйым салу және орманды пайдалану құқығын шектеу туралы" 2015 жылғы 29 маусымдағы № 270 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3295 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"2003 жылғы 8 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Орман кодексінің 15-бабы, 63-бабына сәйкес, "Ормандардағы өрт қауіпсіздігі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 18-02/942 бекітілген бұйрығына сәйкес, Алматы облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Алматы облысының мемлекеттік орман қорында өрт қаупі жоғары кезеңде жеке тұлғалардың орман аумағында болуына тыйым салынсын және орманды пайдалану құқығы шектелсін.";
көрсетілген қаулының 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Алматы облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 29 июня 2015 года № 270 "О запрещении пребывания физических лиц и об ограничении права лесопользования на территории государственного лесного фонда Алматинской области в период высокой пожарной опасности"
Постановление акимата Алматинской области от 21 августа 2023 года № 279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 августа 2023 года № 6025-05
Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 29 июня 2015 года № 270 "О запрещении пребывания физических лиц и об ограничении права лесопользования на территории государственного лесного фонда Алматинской области в период высокой пожарной опасности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3295) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 15, статьей 63 "Лесного кодекса" Республики Казахстан, "Правил пожарной безопасности в лесах" утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 октября 2015 года № 18-02/942, акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. На территории государственного лесного фонда Алматинской области в период высокой пожарной опасности в лесах запретить пребывание физических лиц и ограничить право лесопользования.";
пункт 4 указанного постановления изложить в новой редакции:
"4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев