"Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 793 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 20 ақпандағы № 128 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 ақпанда № 24-18 болып тіркелді.
Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сайлау өткізу кезеңінде сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар мен кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 793 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5918 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Семей қаласының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Семей қаласының аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, осы қаулының қосымшасына сәйкес барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін";
көрсетілген қаулының 2-тармағы мен 2-қосымшасы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулыға 1-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Абай облысы Семей қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғанынан кейін осы қаулының Семей қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Семей қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Н. Нурсагатов
Семей қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 20 ақпандағы
№ 128 қаулысына
қосымша
Семей қаласының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Семей қаласы
Шәкәрім даңғылы, "Восход" базарының ауданында;
Сәтпаев көшесі, "Semey Tannery" Жауапкершілгі шектеулі серіктестігі (былғары зауыты) ауданында;
Әуезов даңғылы, "Океан" базарының ауданында;
Әуезов даңғылы, "Жаңа Семей" сауда үйінің ауданында;
Тәңірбергенов көшесі, бұрынғы "Еңлік-Кебек" кинотеатрының ауданында;
Восточный кенті, 6 Линия көшесі, 1-ші, "Қамбар" сауда орталығы ауданында;
Дальная кенті, Закария Белибаев көшесі, 34, "Дина" сауда орталығы ауданында;
Глинки көшесі, 16 а, "Көктем" сауда орталығы ауданында;

О внесении изменений в постановление акимата города Семей от 4 мая 2019 года № 793 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период выборов"
Постановление акимата города Семей области Абай от 20 февраля 2023 года № 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 21 февраля 2023 года № 24-18.
Акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Семей от 4 мая 2019 года № 793 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями на период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5918) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов города Семей";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией города Семей (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению";
исключить пункт 2 и приложение 2 указанного постановления;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Семей области Абай" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Семей после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Семей.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Н. Нурсагатов
Приложение
к постановлению акимата города
от 20 февраля 2023 года
№ 128
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов города Семей
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Семей
проспект Шакарима, в районе рынка "Восход";
улица Сатпаева, в районе здания товарищества с ограниченной ответственностью "Semey Tannery" (Кожзавод);
проспект Ауэзова, в районе рынка "Океан";
проспект Ауэзова, в районе здания торгового дома "Жана Семей";
улица Танирбергенова, в районе здания бывшего кинотеатра "Енлик-Кебек";
посҰлок Восточный, улица 6 Линия, 1 Е, в районе торгового центра "Камбар";
посҰлок Дальняя, улица Закарии Белибаева, 34, в районе торгового центра "Дина";
улица Глинки, 16 а, в районе торгового центра "Көктем";

Холодный ключ кенті, Школьная көшесі, 42, "№ 48 ЖОББМ" КММ ауданында;
Жоламан кенті, 8-ші Кирпичный тұйық көшесі, 23, "№ 21 ЖОББМ" КММ ауданында;
Восход кенті, 2-шағын аудан көшесі, 37/1, "№ 34 ЖОББМ" КММ ауданында;
Бобровка кенті, Строительная көшесі, 8, "№ 44 ЖОББМ" КММ ауданынданда;
Степной кенті, Шалқар көшесі, 1, "№ 46 ЖОББМ" КММ ауданынданда;
Абай Құнанбаев көшесі, "Медицина Университеті" аялдамасы ауданынданда;
Қайым Мұхамедханов көшесі, "Орталық алаң" аялдамасы ауданында
Абыралы ауылдық округі, Абыралы ауылы
"Абыралы жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Абыралы көшесі, 30
3
Айнабұлақ ауылдық округі, Айнабұлақ ауылы
"Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Айнабұлақ көшесі, 17925
4
Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы
"Ақбұлақ жалпы негізгі білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Ақбұлақ көшесі, 92
5
Алғабас ауылдық округі, Алғабас ауылы
"Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Ленин көшесі, 2
6
Достық ауылдық округі, Шақаман ауылы

посҰлок Холодный ключ, улица Школьная, 42, в районе КГУ "СОШ № 48";
посҰлок Жоламан, улица переулок 8 Кирпичный, 23, в районе КГУ "СОШ № 21";
посҰлок Восход, улица 2-й микрорайон, 37/1, в районе КГУ "СОШ № 34";
посҰлок Бобровка, улица Строительная, 8, в районе КГУ "СОШ № 44";
посҰлок Степной, улица Шалкар, 1, в районе КГУ "СОШ № 46";
улица Абая Кунанбаева, в районе остановки "Медицинский Университет";
улица Каюма Мухамедханова, в районе остановки "Центральная площадь"
2
Абралинский сельский округ, село Абралы
У здания коммунального государственного учреждения "Абралинская основная общеобразовательная школа", улица Абралы, 30
3
Айнабулакский сельский округ, село Айнабулак
У здания коммунального государственного учреждения "Акбулакская основная общеобразовательная школа", улица Айнабулак, 17925
4
Акбулакский сельский округ, село Акбулак
У здания коммунального государственного учреждения "Акбулакская основная общеобразовательная школа", улица Акбулак, 92
5
Алгабасский сельский округ, село Алгабас
У здания государственного учреждения "Аппарат акима Алгабасского сельского округа" города Семей области Абай, улица Ленина, 2
6
Достыкский сельский округ, село Чекоман

Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 9 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "Шақаман ауылының дәрігерлік амбулаториясы" мекемесі ғимаратының жаны, Елшібаев көшесі, 15 (келісім бойынша)
7
Жиенәлі ауылдық округі, Бөкенші ауылы
"Жиенәлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Бөкенші ауылының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жаны, Ш. Уәлиханов көшесі, 24а
8
Көкентау ауылдық округі, Көкентау ауылы
"Көкентау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Нұртөлеу Майтханов көшесі, 27
9
Ертіс ауылдық округі, Мұкыр ауылы
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласының № 9 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының "Мұқыр ауылының дәрігерлік амбулаториясы" мекемесі ғимаратының жаны, Центральная көшесі, 3 "Б" (келісім бойынша)
10
Қараөлең ауылдық округі, Қайнар ауылы
"Қараөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қайнар ауылының мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жаны, Қайнар көшесі, 25 /1
11
Новобаженово ауылдық округі, Новобаженово ауылы
Абай облысы денсаулық сақтау басқармасының "Семей қаласы Новобаженово ауылының "Гармония" ауылдық амбулаториясы" мекемесі ғимаратының жаны, Школьная көшесі, 2 (келісім бойынша)
12
Озерки ауылдық округі, Озерки ауылы
"Озерки ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Озерки ауылының клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жаны, Комсомольская көшесі, 29
13
Приречный ауылдық округі, Приречное ауылы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының "Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Желтоқсан көшесі, 29
14
Приречный ауылдық округі, Жарқын ауылы
"Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жарқын ауылының клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жаны, Жарқын көшесі, 9 "А"
15
Шүлбі кенті

У здания учреждения "Врачебная амбулатория села Чекоман" коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Поликлиника №.9 города Семей" управления здравоохранения области Абай, улица Ельшибаева, 15 (по согласованию)
7
Жиеналинский сельский округ, село Букенчи
У здания коммунального государственного казенного предприятия "Клуб села Букенчи" государственного учреждения" Аппарат акима Жиеналинского сельского округа", улица Ч. Валиханова, 24а
8
Кокентауский сельский округ, село Кокентау
У здания государственного учреждения "Аппарат акима Кокентауского сельского округа" города Семей области Абай, улица Нуртолеу Майтханова, 27
9
Иртышский сельский округ, село Мукур
У здания учреждения "Врачебная амбулатория села Мукур" коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Поликлиника №.9 города Семей" управления здравоохранения области Абай, улица Центральная, 3 "Б" (по согласованию)
10
Караоленский сельский округ, село Кайнар
У здания коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры села Кайнар" государственного учреждения "Аппарат акима Караоленского сельского округа", улица Кайнар, 25/1
11
Новобаженовский сельский округ, село Новобаженово
У здания учреждения "Сельская амбулатория "Гармония" села Новобаженово города Семей" управления здравоохранения области Абай, улица Школьная, 2 (по согласованию)
12
Озерский сельский округ, село Озерки
У здания коммунального государственного казенного предприятия "Клуб села Озерки" государственного учреждения "Аппарат акима Озерского сельского округа", улица Комсомольская, 29
13
Приречный сельский округ, село Приречное
У здания коммунального государственного учреждения "Приреченская средняя общеобразовательная школа", улица Школьная, 4
14
Приречный сельский округ, село Жаркын
У здания коммунального государственного казенного предприятия "Клуб села Жаркын" государственного учреждения "Аппарат акима Приречного сельского округа" города Семей области Абай, улица Жаркын, 9 "А"
15
поселок Шульбинск

"Профилакторий Шульбинский" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жаны, 2-ықшам ауданы, 2 (келісім бойынша)
16
Шаған кенті
"Шаған кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жаны, Станционная көшесі, 14

У здания товарищества с ограниченной ответственностью "Профилакторий Шульбинский", 2 микрорайон, 2 (по согласованию)
16
поселок Чаган
У здания государственного учреждения "Аппарат акима поселка Чаган" города Семей области Абай, улица Станционная, 14