Семей қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Семей қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 27 қарашадағы № 965 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 желтоқсанда № 186-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Семей қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы әкімі
Н. Нурсагатов
Семей қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 27 қарашадағы
№ 965 қаулысына
қосымша
Семей қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау мен төлеудің Нұсқаулығын бекіту туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 22 ақпандағы № 175 қаулыcы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-30 болып тіркелген).
2. "Үйде тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау мен төлеудің Нұсқаулығын бекіту туралы" 2006 жылғы 22 ақпандағы № 175 қаулыға өзгеріс енгізу туралы" Семей қаласының әкімдігінің 2008 жылғы 19 маусымдағы № 684 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-94 болып тіркелген).
3. "Әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Семей қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 478 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-112 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Семей
Постановление акимата города Семей области Абай от 27 ноября 2023 года № 965. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 13 декабря 2023 года № 186-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Семей, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей
Н. Нурсагатов
Приложение к постановлению
Акимата города Семей
от 27 ноября 2023 года
№ 965
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Семей
1. Постановление акимата города Семей "Об утверждении Инструкции назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" от 22 февраля 2006 года № 175 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-2-30).
2. Постановление акимата города Семей "О внесении изменений в постановление № 175 от 22 февраля 2006 года "Об утверждении Инструкции назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" от 19 июня 2008 года № 684 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-2-94).
3. Постановление акимата города Семей "О внесении изменений в некоторые постановления акимата" от 21 апреля 2009 года № 478 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-2-112).