Бородулиха аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 53-9-VI "Бородулиха ауданы бойынша бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орынды, оны пайдалану тәртібін, шекті толу нормаларын, оны материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарын, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын анықтау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 8-11-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қазанда № 137-18 болып тіркелді
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "Бородулиха ауданы бойынша бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орынды, оны пайдалану тәртібін, шекті толу нормаларын, оны материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарын, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын анықтау туралы" 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 53-9-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7619 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бородулиха ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы";
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Айқындалсын:
осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Бородулиха ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыруға және өткізуге арналған арнайы орындар, олардың шекті толтырылу нормалары;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Бородулиха ауданында арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптар;
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес Бородулиха ауданында арнайы орындарды пайдалану тәртібі;
осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес Бородулиха ауданында пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекаралары.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында қосымшаның атауы орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді;
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасында қазақ тіліндегі қосымшаның атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Бородулиха ауданында арнайы орындарды пайдалану тәртібі", орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.

О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 25 сентября 2020 года № 53-9-VI "Об определении специализированного места для организации и проведения мирных собраний, порядка его использования, нормы его предельной заполняемости, требований к его материально-техническому и организационному обеспечению, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования по Бородулихинскому району"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 6 октября 2023 года № 8-11-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 27 октября 2023 года № 137-18
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "Об определении специализированного места для организации и проведения мирных собраний, порядка его использования, нормы его предельной заполняемости, требований к его материально-техническому и организационному обеспечению, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования по Бородулихинскому району" от 25 сентября 2020 года № 53-9-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7619) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Бородулихинском районе";
пункт 1 решения изложить в новой редакции:
"1. Определить:
специализированные места для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости в Бородулихинском районе, согласно приложению 1 к настоящему решению;
требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест в Бородулихинском районе, согласно приложению 2 к настоящему решению;
порядок использования специализированных мест в Бородулихинском районе, согласно приложению 3 к настоящему решению;
границы прилегающих территорий в Бородулихинском районе, в которых запрещено проведение пикетирования, согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению;
в приложении 2 к указанному решению наименование приложения на русском языке изложить в следующей редакции:
"Требования к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест в Бородулихинском районе", на казахском языке текст не меняется;
в приложении 3 к указанному решению внесены изменения в наименование приложения на казахском языке, текст на русском языке не меняется.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бородулиха аудандық мәслихат төрағасы
С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 6 қазандағы
№ 8-11-VIII шешіміне
қосымша
Бородулиха ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыруға және өткізуге арналған арнайы орындар, олардың шекті толтырылу нормалары
№ р/н
Арнайы орындар
Шекті толу нормалары
1.
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Достық көшесі, № 217, "Абай облысы Бородулиха ауданының мәдениет үйі" КМҚК ғимаратының алдындағы алаң
30 адамнан артық емес
2.
Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Молодежная көшесі, № 25, "Абай облысы Бородулиха ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ ғимаратының алдындағы алаң
30 адамнан артық емес
3.
Шеру Бородулиха ауданы, Бородулиха ауылы, Достық көшесі, № 152 бастап Достық көшесі, № 217 дейін
100 адамнан артық емес

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бородулихинского районного маслихата
С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 6 октября 2023 года
№ 8-11-VIII
Специализированные места для организации и проведения мирных собраний, нормы их предельной заполняемости в Бородулихинском районе
№ п/п
Специализированные места
Норма предельной заполняемости
1.
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Достық, № 217, площадь перед зданием КГКП "Дом культуры Бородулихинского района области Абай"
Не более 30 человек
2.
Бородулихинский район, село Бородулиха, улица Молодежная, № 25, площадь перед зданием ГУ "Отдел занятости и социальных программ Бородулихинского района области Абай"
Не более 30 человек
3.
Шествие от улицы Достык, № 152 до улицы Достык, № 217 село Бородулиха Бородулихинский район
Не более 100 человек