Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 ақпандағы № 17/01 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 13 наурыздағы № 17/01 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 наурызда № 9-20 болып тіркелді
Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 22 ақпандағы №17/01 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6204 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакция жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ш. Әубәкір
"КЕЛІСІЛДІ"
Сәтбаев қалалық
сайлау комиссиясы
2023 жылғы 13
наурыздағы
№ 17/01
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар
Сәтбаев қаласы
Ұлытау көшесі № 86, 90 үйлердің ортасында;
Абай Құнанбаев көшесі, Балмағамбет Балқыбайұлы атындағы мешіттің төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында;
Тәуелсіздік даңғылы, № 5А үйдің жанында;
академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, № 88 үйдің жанында;
Виктор Гурба көшесі, "Кеншілер даңқы" алаңы, автобустық аялдаманың жанында;
Наурыз көшесі, № 27 жалпы білім беретін мектептің төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында;
академик Қаныш Сәтбаев даңғылы мен Жеңіс көшесінің қиылысында, автобустық аялдаманың жанында;
Наурыз көшесі, Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-гимназиясының төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында;
Ерден көшесі, № 199 үйдің жанында;
Абай Құнанбаев көшесі, № 85 үйдің төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында;
Абай Құнанбаев көшесі, қалалық емхананың төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында;
академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, № 158 үйдің төңірегінде, автобустық аялдаманың жанында.

О внесении изменении в постановление акимата города Сатпаев от 22 февраля 2021 года № 17/01 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 13 марта 2023 года № 17/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 14 марта 2023 года № 9-20
Акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев от 22 февраля 2021 года № 17/01 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6204) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Сатпаев.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Ш. Әубәкір
"СОГЛАСОВАНО"
Сатпаевская городская
избирательная комиссия
Приложение к
постановлению
от 13 марта 2023 года
№ 17/01
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
город Сатпаев
улица Улытауская, между домами № 86, 90;
улица Абая Кунанбаева, около мечети имени Балмагамбета Балкыбайулы, возле автобусной остановки;
проспект Независимости, возле дома № 5А;
проспект академика Каныша Сатпаева, возле дома № 88;
улица Виктора Гурбы, площадь "Шахтерская слава", возле автобусной остановки;
улица Наурыз, около общеобразовательной школы № 27, возле автобусной остановки;
на пересечении проспекта академика Каныша Сатпаева с улицей Женис, возле автобусной остановки;
улица Наурыз, около школы-гимназии имени Бауыржана Момышұлы, возле автобусной остановки;
улица Ердена, возле дома № 199;
улица Абая Кунанбаева, около дома № 85, возле автобусной остановки;
улица Абая Кунанбаева, около городской поликлиники, возле автобусной остановки;
проспект академика Каныша Сатпаева, около дома № 158, возле автобусной остановки.