Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуын бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 15 тамыздағы № 252 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 16 тамызда № 54-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы әкімдігінің 2025 жылғы 31 наурыздағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы әкімдігінің 31.03.2025 № 85 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 7) тармақшасына сәйкес, Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жетісу облысының қоғамдық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Жетісу облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Жетісу облысы әкімдігінің интернет-ресурсында оның орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 15 тамыздағы № 252 Қаулысына қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналасуы
Үй-жайдың атауы
Орналасқан жері
1.
"Алакөл базары" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, № 28 бутик
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Қонаев көшесі №82
2.
"Рынок" жауапкершілігі шектеулі серіктестік, 2 қатар
Алакөл ауданы, Үшарал қаласы, Қонаев көшесі №69
3.
"НұрИслам" дүкені
Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Бесбаев көшесі, № 29/3
4.
"Асыл Қазына" кітап дүкені
Талдықорған қаласы, Оңтүстік-Батыс тұрғын ауданы, № 13/1 ғимараты

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата области Жетісу от 15 августа 2023 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 16 августа 2023 года № 54-19. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 31 марта 2025 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Жетісу от 31.03.2025 № 85 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан "О религиозной деятельности и религиозных объединениях", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление общественного развития области Жетісу" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Жетісу;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Жетісу после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетісу Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области Жетісу от 15 августа 2023 года № 252
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Наименование помещения
Место расположения
1.
Товарищество ограниченной ответственностью
"Алакөл базары", №28 бутик
Алакольский район, город Ушарал, улица Конаева №82
2.
Товарищество ограниченной ответственностью
"Рынок", 2 ряд
Алакольский район, город Ушарал, улица Конаева №69
3.
Магазин "НұрИслам"
Панфиловский район, город Жаркент, улица Бесбаева № 29/3
4.
Книжный магазин "Асыл Қазына"
город Талдыкорган, Юго-Западный жилой район, строение № 13/1