Текелі қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 11-64 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 3 қаңтарда № 120-19 болып тіркелді. Күші жойылды - Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 ақпандағы № 14-75 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 26.02.2024 № 14-75 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 181 "Шетелдіктер үшін туристік жарна төлеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 184104 болып тіркелген), Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАНДЫ:
1. Текелі қаласы бойынша туристерді орналастыру орындарында болған шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшермелері 0,2 (нөл бүтін оннан екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бекітілсін.
2. Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 3-13 "Текелі қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 181246 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Текели
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 26 декабря 2023 года № 11-64. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 3 января 2024 года № 120-19. Утратило силу решением маслихата города Текели области Жетісу от 26 февраля 2024 года № 14-75
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели области Жетісу от 26.02.2024 № 14-75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 184104), Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев по городу Текели в размере 0,2 (ноль целых две десятых) месячного расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 25 апреля 2023 года № 3-13 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Текели" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №181246).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев