"Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің кірістері мен шығындарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № 67/01 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2023 жылғы 27 қаңтардағы № 07/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қаңтарда № 9-0-6353 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері кірістері мен шығыстарының болжамды көлемдерін есептеу тәртібін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № 67/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5539 болып тіркелді) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев

О признании утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 67/01 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов районов (городов областного значения)"
Постановление акимата Карагандинской области от 27 января 2023 года № 07/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 января 2023 года № 9-0-6353
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", "О правовых актах" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 25 ноября 2019 года № 67/01 "Об утверждении Порядка расчетов прогнозных объемов доходов и затрат бюджетов районов (городов областного значения)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5539).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев