Теміртау қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 4/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 мамырда № 6407-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экологиялық Кодексінің 365-бабы 3тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/5 "Теміртау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4577 тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы А. Ломакин
Теміртау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 5 мамырдағы
№ 4/4
шешіміне қосымша
Теміртау қаласы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құн салығымен қоса)
Жайлы үйлер және жайлы емес үйлер
айына бір тұрғыннан

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Темиртау
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 5 мая 2023 года № 4/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 мая 2023 года № 6407-09
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить по городу Темиртау тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Темиртауского городского маслихата "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Темиртау" от 28 декабря 2017 года № 22/5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 4577).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата А. Ломакин
Приложение
к решению
Темиртауского городского
маслихата
от 5 мая 2023 года
№ 4/4
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Темиртау
Наименование
Расчетная единица
Тенге (С налогом на добавленную стоимость, тенге)
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
в месяц с одного жителя