"Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 636 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 63 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 сәуірде № 8385-11 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 26.12.2023 № 225 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 636 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29766 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 20 сентября 2022 года № 636 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата Кызылординской области от 10 апреля 2023 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 апреля 2023 года № 8385-11. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 26 декабря 2023 года № 225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 26.12.2023 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 20 сентября 2022 года № 636 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 29766) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және осы қаулының 1-қосымшасы 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қызылорда облысының әкімі Н. Налибаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2023 жылғы 10 сәуірдегі
№ 63 қаулысына 1- қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2022 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 636 қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Елді мекен
Тәрбиеленушілер
саны *
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрлері және айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Жарты күн болатын топта, жалпы білім беретін мектептегі мектепалды даярлық сыныбында
9 сағаттық
болу режимі бар топта
10,5 сағаттық болу режимі бар топта
түзету үлгісіндегі 10,5 сағаттық болу режимі бар топта
туберкулез, аллергия ауруымен ауыратын, қант диабетімен ауыратын, әлжуаз және жиі ауыратын балаларға арналған 10,5 сағаттық болу режимі бар топта
ауыл

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и приложение 1 к настоящему постановлению распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2023 года.
Аким Кызылординской области Н. Налибаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 10 апреля 2023 года № 63
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 20 сентября 2022 года № 636
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Населенный пункт
Количество воспитанников*
Виды дошкольных организаций образования и средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
группы с неполным днем пребывания, в классе
предшкольной подготовки при общеобразовательной школе
группы с 9-часовым режимом пребывания
группы с 10,5-часовым режимом пребывания
группы коррекционного типа с 10,5- часовым режимом пребывания
группы с туберкулезными, аллергическими заболеваниями, с заболеванием сахарного диабета, ослабленных и часто болеющих детей с 10,5-часовым режимом пребывания
село