Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 қазандағы № 185 "Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдарының және жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 184 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 қарашада № 4637-12 болып тіркелді
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1."Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдарының және жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларын бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 қазандағы № 185" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 30028 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдарының және жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне көтермелеулерді қолдану қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Бір рет ерекшеленгені үшін мемлекеттік қызметшіге Қағидалардың 2-тармағында көрсетілген көтермелеу нысандарының біреуі ғана және мемлекеттік органның актісінде нақты сіңірген еңбегі көрсетіле отырып, бір рет қана қолданылуы мүмкін.".
2.Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 4 октября 2022 года № 185 "Об утверждении правил применения поощрений государственных служащих местных исполнительных органов и исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 21 ноября 2023 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 ноября 2023 года № 4637-12
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата Мангистауской области от 4 октября 2022 года № 185 "Об утверждении правил применения поощрений государственных служащих местных исполнительных органов и исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30028) следующее изменение:
в Правилах применения поощрений государственных служащих местных исполнительных органов и исполнительных органов, финансируемых из местных бюджетов Мангистауской области, утвержденных указанным постановлением:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. За одно и то же отличие государственному служащему может быть применена только одна из форм поощрений, указанных в пункте 2 Правил, и только один раз с указанием конкретных заслуг в акте государственного органа.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев