Жаңаөзен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 8/67 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 қазанда № 4621-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Жаңаөзен қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2023 жылғы 19 қазандағы
№ 8/67 шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жаңаөзен қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 9/101 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3323 болып тіркелген).
2. "Жаңаөзен қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 9/102 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3322 болып тіркелген).
3. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 9/101 "Жаңаөзен қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/468 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4094 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Жанаозенского городского маслихата
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 19 октября 2023 года № 8/67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 октября 2023 года № 4621-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жанаозенского городского маслихата по перечню согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение к решению
Жанаозенского городского маслихата
от 19 октября 2023 года № 8/67
Перечень утративших силу некоторых решений Жанаозенского городского маслихата
1. Решение Жанаозенского городского маслихата от 3 марта 2017 года № 9/101 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3323).
2. Решение Жанаозенского городского маслихата от 3 марта 2017 года № 9/102 "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3322).
3. Решение Жанаозенского городского маслихата от 23 декабря 2019 года № 40/468 "О внесении изменения в решение Жанаозенского городского маслихата от 3 марта 2017 года № 9/101 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4094).