Бейнеу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 тамыздағы № 5/52 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 тамызда № 4592-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бейнеу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А. Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 18
тамыздағы
№ 5/52 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қарашадағы №18/116 "Бейнеу селосының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2324 болып тіркелген).
2. Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қарашадағы №18/117 "Боранқұл селолық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2325 болып тіркелген).
3. Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қарашадағы №18/118 "Ақжігіт селолық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2326 болып тіркелген).
4. Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 шілдедегі №14/118 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қарашадағы №18/116 "Бейнеу селосының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3398 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Бейнеуского районного маслихата
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 18 августа 2023 года № 5/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 августа 2023 года № 4592-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бейнеуского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А. Бораш
Приложение к решению
Бейнеуского районного
маслихата
от 18 августа 2023 года
№ 5/52
Перечень утративших силу некоторых решений Бейнеуского районного маслихата
1. Решение Бейнеуского районного маслихата от 25 ноября 2013 года №18/116 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельного схода местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории села Бейнеу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2324).
2. Решение Бейнеуского районного маслихата от 25 ноября 2013 года №18/117 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельного схода местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Боранкульского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2325).
3. Решение Бейнеуского районного маслихата от 25 ноября 2013 года №18/118 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельного схода местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Акжигитского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №2326).
4. Решение Бейнеуского районного маслихата от 5 июля 2017 года №14/118 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 25 ноября 2013 года №18/116 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельного схода местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории села Бейнеу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3398).

5. Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 шілдедегі №14/119 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қарашадағы №18/117 "Боранқұл селолық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3397 болып тіркелген).
6. Бейнеу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 шілдедегі №14/120 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қарашадағы №18/118 "Ақжігіт селолық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3399 болып тіркелген).
7. Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 ақпандағы №16/155 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қарашадағы №18/118 "Ақжігіт ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
8. Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 ақпандағы №16/156 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қарашадағы №18/116 "Бейнеу ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
9. Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 ақпандағы №16/157 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 қарашадағы №18/117 "Боранқұл ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиынын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

5. Решение Бейнеуского районного маслихата от 5 июля 2017 года №14/119 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 25 ноября 2013 года №18/117 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельного схода местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Боранкульского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3397).
6. Решение Бейнеуского районного маслихата от 5 июля 2017 года №14/120 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 25 ноября 2013 года №18/118 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельного схода местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Акжигитского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3399).
7. Решение Бейнеуского районного маслихата от 14 февраля 2022 года №16/155 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 25 ноября 2013 года №18/118 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных схода местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории села Акжигит".
8. Решение Бейнеуского районного маслихата от 14 февраля 2022 года №16/156 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 25 ноября 2013 года №18/116 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных схода местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории села Бейнеу".
9. Решение Бейнеуского районного маслихата от 14 февраля 2022 года №16/157 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 25 ноября 2013 года №18/117 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных схода местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории села Боранкул".