Қарақия аудандық мәслихатының "Қарақия ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережені бекіту туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/75 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 мамырдағы № 2/16 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 6/75 "Қарақия ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3252 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының заңдылық, депутаттар өкілеттігі және әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.";
Қарақия ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережеде:
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Аудан әкімі мен аудандық мәслихат төрағасының атына еңбек ұжымының марапаттау бетшесі мен қолдаухаты аудан әкімі аппаратының және аудандық мәслихат аппаратының кадр жұмыстары бөліміне жолданады. Әрі қарай Құрмет грамотасымен марапаттау жөнінде келіп түскен құжаттар алдын ала қарау және ұсыныстар дайындау үшін аудандық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жолданады.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Құрмет грамотасы аудандық мәслихаттың төрағасымен не аудан әкімімен марапатталушының жұмыс орны бойынша еңбек ұжымдарында, мәслихат сессияларында, жиындарда және аудан активінің жиналыстарында салтанатты түрде табыс етіледі.";
13-тармақтың бесінші бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Мәтіннің астында қосарланып аудан әкімінің және аудандық мәслихат төрағасының қолдары орналасады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/75 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Каракиянского района"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 3 мая 2023 года № 2/16
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 9 декабря 2016 года № 6/75 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Каракиянского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3252) следующие изменения:
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по законности, полномочиям депутатов и социальным вопросам.";
в Положении о награждении Почетной грамотой Каракиянского района:
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Наградной лист и ходатайство трудового коллектива на имя акима района и председателя районного маслихата направляются в отдел кадровой работы аппарата акима района и аппарата районного маслихата. Затем поступившие документы для предварительного рассмотрения и подготовки предложения по награждению Почетной грамотой направляются в постоянные комиссии районного маслихата.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Почетная грамота в торжественной обстановке вручается председателем районного маслихата либо акимом района, в трудовых коллективах, по месту работы награжденного, на сессиях маслихата, совещаниях и собраниях актива района.";
часть пятую пункта 13 изложить в новой редакции:
"Под текстом параллельно размещаются подписи акима района и председателя районного маслихата.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай