Түпқараған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 43 және Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 наурыздағы № 28/194 "Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылының шекараларын белгілеу туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 4/29 шешімі және Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 72 бірлескен қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 мамырда № 4565-12 болып тіркелді
Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түпқараған ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 43 және Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 наурыздағы № 28/194 "Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылының шекараларын белгілеу туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2672 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылының шекаралары белгіленсін.";
көрсетілген бірлескен қаулы және шешімге қосымша осы бірлескен қаулы және шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі       Р. Елтизаров
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы       А. Нугманов
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 18 мамырдағы № 72
мен Түпқараған аудандық маслихатының
2023 жылғы 18 мамырдағы № 4/29
бірлескен қаулы мен шешіміне қосымша
Түпқараған ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 2 наурыздағы № 43
және Түпқараған аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
2 наурыздағы № 28/194 бірлескен
қаулысы және шешіміне қосымша
Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылының шекаралары
Ескерту: Түпқараған ауданы Ақшұқыр ауылының шекарасы, жалпы ауданы – 5501,6551 гектар.

О внесении изменений в совместное постановление акимата Тупкараганского района от 2 марта 2015 года № 43 и решение Тупкараганского районного маслихата от 2 марта 2015 года № 28/194 "Об установлении границ села Акшукур Тупкараганского района"
Совместное решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 18 мая 2023 года № 4/29 и постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 18 мая 2023 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 мая 2023 года № 4565-12
Акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Тупкараганского района от 2 марта 2015 года № 43 и решение Тупкараганского районного маслихата от 2 марта 2015 года № 28/194 "Об установлении границ села Акшукур Тупкараганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2672) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить границы села Акшукур Тупкараганского района согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.";
приложение к указанному совместному постановлению и решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района       Р. Елтизаров
Председатель Тупкараганского районного маслихата А. Нугманов
Приложение к совместному
постановлению и решению
Акимат Тупкараганского района
от 18 мая 2023 года № 72 и
Тупкараганского районного маслихата
от 18 мая 2023 года № 4/29
Приложение к совместному
постановлению акимата Тупкараганского района
от 2 марта 2015 года № 43 и решению
Тупкараганского районного маслихата
от 2 марта 2015 года № 28/194
Границы села Акшукур Тупкараганского района
118,845 гектар
Примечание: граница села Акшукур Тупкараганского района, общая площадь – 5501,6551 гектар.