Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 30/205 "Түпқараған ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 5/35 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 тамызда № 4589-12 болып тіркелді
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түпқараған ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережесін бекіту туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы №30/205 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2750 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Түпқараған ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережесінде:
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5.Аудан әкімі мен аудандық мәслихат төрағасының атына наградтау бетшесі мен еңбек ұжымының қолдаухаты аудан әкімі аппаратының және аудандық мәслихат аппаратының кадр жұмыстары бөліміне жолданады. Әрі қарай Түпқараған ауданының Құрмет грамотасымен наградтау жөнінде келіп түскен құжаттар алдын ала қарау және ұсыныстар дайындау үшін аудандық мәслихаттың тұрақты комиссияларына жолданады.";
8 тармақтың бесінші бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Мәтіннің астында қосарланып аудан әкімінің және аудандық мәслихат төрағасының қолдары орналасады.";
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11.Құрмет грамотасы салтанатты түрде аудандық мәслихаттың төрағасымен не аудан әкімімен немесе оның орынбасарларымен марапатталушының жұмыс орны бойынша еңбек ұжымдарында, мәслихат сессияларында, жиындарда және аудан активінің жиналыстарында табыс етіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А. Нугманов

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 20 мая 2015 года № 30/205 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Тупкараганского района"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26 июля 2023 года № 5/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 августа 2023 года № 4589-12
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 20 мая 2015 года №30/205 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Тупкараганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2750) следующие изменения:
в Положении о награждении Почетной грамотой Тупкараганского района, утвержденном указанным решением:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5.Наградной лист и ходатайство трудового коллектива на имя акима района и председателя районного маслихата направляются в отдел кадровой работы аппарата акима района и аппарата районного маслихата. Затем поступившие документы для предварительного рассмотрения и подготовки предложения по награждению Почетной грамотой Тупкараганского района направляются в постоянные комиссии районного маслихата.";
часть пятую пункта 8 изложить в новой редакции:
"Под текстом параллельно размещаются подписи акима района и председателя районного маслихата.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11.Почетная грамота в торжественной обстановке вручается председателем районного маслихата либо акимом района или его заместителями в трудовых коллективах по месту работы награждаемого, на сессиях маслихата, совещаниях и собраниях актива района.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А. Нугманов