"Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" мәслихаттың 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 172 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 14 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 мамырда № 10000 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 172 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27716 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының төрағасы С. Ещанов
Мәслихаттың
2023 жылғы 21 сәуірдегі
№ 14 шешіміне
қосымша
Қостанай облысы мәслихатының
2023 жылғы "20" сәуірдегі
№ 172 шешіміне
қосымша
Жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Реті бойынша номір
Арнайы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері
1
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1 000 текше метр
154,36
2
Өнеркәсiп, жылуэнергетикасын қоса есептегенде
теңге/1 000 текше метр
440,31
3
Ауыл шаруашылығы
теңге/1 000 текше метр
121,46
4
Су көздерiнен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруашылықтары
теңге/1 000 текше метр
121,46

О внесении изменения в решение маслихата от 20 апреля 2022 года № 172 "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников"
Решение маслихата Костанайской области от 21 апреля 2023 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 мая 2023 года № 10000
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников" от 20 апреля 2022 года № 172 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27716) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Костанайского областного маслихата С. Ещанов
Приложение
к решению маслихата
от 21 апреля 2023 года
№ 14
Приложение
к решению маслихата
Костанайской области
от 20 апреля 2022 года
№ 172
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников
Номер по порядку
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубических метров
185,7
2
Промышленность, включая теплоэнергетику
тенге/1000 кубических метров
529,7
3
Сельское хозяйство
тенге/1000 кубических метров
146,12
4
Прудовые хозяйства, осуществляющие забор из водных источников
тенге/1000 кубических метров
146,12