Әулиекөл ауданы әкімінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 3 "Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімінің 2023 жылғы 12 маусымдағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 маусымда № 10023 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Әулиекөл ауданы әкімінің "Әулиекөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 13 мамырдағы № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9914 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында № 255, № 264 сайлау учаскелері алынып тасталсын:
"№ 255 сайлау учаскесі
Кургуус ауылы шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Кургуус ауылы, № 2 көше, 8-үй, 1-пәтер.";
"№ 264 сайлау учаскесі
Шилі ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Шилі ауылы, Степной көшесі, 9 үй, 1 пәтер.".
2. "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Әулиекөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әулиекөл ауданының әкімі Е. Теменов
"КЕЛІСІЛДІ"
Әулиекөл аудандық (аумақтық)
сайлау комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Аулиекольского района от 13 мая 2021 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Аулиекольского района"
Решение акима Аулиекольского района Костанайской области от 12 июня 2023 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2023 года № 10023
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аулиекольского района "Об образовании избирательных участков на территории Аулиекольского района" от 13 мая 2021 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9914) следующие изменения:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 255, № 264 исключить:
"Избирательный участок № 255
В границах села Кургуус.
Местонахождение участка: село Кургуус, улица № 2, дом 8, квартира 1.";
"Избирательный участок № 264
В границах села Чили.
Местонахождение участка: село Чили, улица Степная, дом 9, квартира 1".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Аулиекольского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аулиекольского района Е. Теменов
"СОГЛАСОВАНО"
Аулиекольская районная
(территориальная)
избирательная комиссия