Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемі шегінде балаларға қосымша білім беруге арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 358/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 114/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 мамырда № 7339 болып тіркелді
Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "Павлодар облысы бойынша 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемі шегінде балаларға қосымша білім беруге арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 358/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31257 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Павлодар облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 23 декабря 2022 года № 358/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дополнительное образование детей в пределах объемов бюджетных средств по Павлодарской области на 2023 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 18 мая 2023 года № 114/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 мая 2023 года № 7339
Акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 23 декабря 2022 года № 358/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дополнительное образование детей в пределах объемов бюджетных средств по Павлодарской области на 2023 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31257) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов
Павлодар облысы
әкімдігінің 2023 жылғы
18 мамырдағы № 114/2
қаулысына қосымша
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
23 желтоқсандағы
№ 358/5 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы бойынша 2023 жылға арналған бюджет қаражатының көлемі шегінде балаларға қосымша білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Қосымша білім беру бағыттарының түрлері
Білім алушылардың және (немесе) тәрбиеленушілер саны
Айына бір білім алушыға және (немесе) тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
1
Ғылыми-техникалық

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 18 мая 2023 года
№ 114/2
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 23 декабря 2022 года
№ 358/5
Государственный образовательный заказ на дополнительное образование детей в пределах объемов бюджетных средств по Павлодарской области на 2023 год
Виды направлений дополнительного образования
Количество обучающихся и (или) воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного обучающегося и (или) воспитанника в месяц, тенге
1
Научно-техническое