Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 7/10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 қазанда № 7600-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2023 жылғы
18 қазандағы № 7/10 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 15/7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4311 болып тіркелген).
2. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 15/7 "Солтүстік Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 қарашадағы № 26/8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4997 болып тіркелген).
3. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 15/7 "Солтүстік Қазақстан облысындағы көші-қон процестерін реттеу қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 тамыздағы № 6/2 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 18 октября 2023 года № 7/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 октября 2023 года № 7600-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Северо-Казахстанского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Северо-Казахстанского областного
маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 18 октября 2023 года № 7/10
Перечень утративших силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Северо-Казахстанской области" от 29 августа 2017 года № 15/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4311).
2. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2017 года № 15/7 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Северо-Казахстанской области" от 27 ноября 2018 года № 26/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4997).
3. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2017 года № 15/7 "Об утверждении Правил регулирования миграционных процессов в Северо-Казахстанской области" от 9 августа 2021 года № 6/2.