Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 7 наурыздағы № 42 "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 8 маусымдағы № 86 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 маусымда № 7532-15 болып тіркелді
Уәлиханов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 7 наурыздағы № 42 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5245 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулы қосымшасының 1- тармағының 8), 9) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"8) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер - біліктілігі жоғары, орта деңгейдегі, жоғары, орта, екінші санатты, санаты жоқ маман;
9) мүгедектігі бар балаларды, психоневрологиялық аурулары бар 18 жастан асқан мүгедектігі бар балаларды күту жөніндегі әлеуметтік қызметкер - біліктілігі жоғары, орта деңгейдегі, жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ маман;".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов ауданының әкімі К. Пшенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Уәлиханов аудандық
мәслихаты

О внесении изменений в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 7 марта 2019 года № 42 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 8 июня 2023 года № 86.Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 июня 2023 года № 7532-15
Акимат Уалихановского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Уалихановского района Северо-Казахстанской области" от 7 марта 2019 года № 42 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5245) следующие изменения:
подпункты 8), 9) пункта 1 приложения к указанному постановлению изложить в новой редакции:
"8) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью - специалист высшего, среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории;
9) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью, детей с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями - специалист высшего, среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории;".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уалихановского района К. Пшенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Уалихановский
районный маслихат