Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 29 маусымдағы № 101 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 шілдеде № 5059-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті Атырау облысының
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті РММ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи ресурстар
министрлігі Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий
бассейндік инспекциясы РММ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи ресурстар
министрлігі Экологиялық реттеу және
бақылау комитетінің Атырау облысы
бойынша Экология департаменті РММ
Атырау облысы әкімдігінің
2023 жылғы 29 маусымдағы
№ 101 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Атырау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы № 66 "Атырау облысы шегінде Жайық және Қиғаш өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулері шекарасын белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2564 болып тіркелген).
2. Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 94 "Облыс әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы № 66 "Атырау облысы шегінде Жайық және Қиғаш өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулері шекарасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2587 болып тіркелген).
3. Атырау облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 қарашадағы № 308 "Облыс әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы № 66 "Атырау облысы шегінде Жайық және Қиғаш өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулері шекарасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2597 болып тіркелген).
4. Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 99 "Каспий теңізінің Атырау бөлігінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2612 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 29 июня 2023 года № 101. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 3 июля 2023 года № 5059-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Атырауской области Комитета
санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ Жайык-Каспийская бассейновая
инспекция по регулированию использования
и охране водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства экологии, геологии и
природных ресурсов Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ Департамент экологии по Атырауской
области Комитета экологического регулирования
и контроля Министерства экологии, геологии
и природных ресурсов Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Акимата Атырауской области
от 29 июня 2023 года № 101
Перечень некоторых постановлений акимата Атырауской области утратившими силу
1. Постановление акимата Атырауской области от 25 марта 2010 года № 66 "Об установлении границ водоохранных зон и полос рек Урал и Кигач в пределах Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2564).
2. Постановление акимата Атырауской области от 1 апреля 2011 года № 94 "О внесении изменения в постановление акимата области от 25 марта 2010 года № 66 "Об установлении границ водоохранных зон и полос рек Урал и Кигач в пределах Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2587).
3. Постановление акимата Атырауской области от 7 ноября 2011 года № 308 "О внесении изменения в постановление акимата области от 25 марта 2010 года № 66 "Об установлении границ водоохранных зон и полос рек Урал и Кигач в пределах Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2597).
4. Постановление акимата Атырауской области от 12 апреля 2012 года № 99 "Об установлении водоохранных зон и полос в Атырауской части Каспийского моря" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2612).

5. Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 153 "Атырау облысы шегінде Жем, Сағыз, Ойыл өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2735 болып тіркелген).
6. Атырау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 66 "Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2888 болып тіркелген).
7. Атырау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 96 "Атырау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3537 болып тіркелген).
8. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 тамыздағы № 235 "Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 99 "Каспий теңізінің Атырау бөлігінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3946 болып тіркелген).

5. Постановление акимата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 153 "Об установлении водоохранных зон и полос рек Жем, Сагиз, Уил в пределах Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2735).
6. Постановление акимата Атырауской области от 12 марта 2014 года № 66 "О внесении изменении в некоторые постановления акимата Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2888).
7. Постановление акимата Атырауской области от 11 мая 2016 года № 96 "О внесении изменения в некоторые постановления акимата Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3537).
8. Постановление акимата Атырауской области от 29 августа 2017 года № 235 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 12 апреля 2012 года № 99 "Об установлении водоохранных зон и полос в Атырауской части Каспийского моря" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3946).