Құрманғазы ауданы әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 26 "Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2023 жылғы 23 маусымдағы № 11 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 маусымда № 5046-06 болып тіркелді
Құрманғазы ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімінің 2021 жылғы 12 шілдедегі № 26 "Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 23481 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының:
1) № 173 сайлау учаскесі келесі мазмұнда жазылсын:
"Орналасқан орны: Құрманғазы ауылы, Ғизат Әліпов көшесі № 1 үй, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Нұршуақ" бөбекжай-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.";
2) № 177 сайлау учаскесіндегі "Приморье" деген сөз "Теңіз" деген сөзбен ауыстырылсын;
3) № 189 сайлау учаскесіндегі "Котяев" деген сөз "Бөкейхан" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесіне (К. Булековке) жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Н. Калиев

О внесений изменений в решение акима Курмангазинского района от 12 июля 2021 года № 26 "Об образовании избирательных участков на территории Курмангазинского района"
Решение акима Курмангазинского района Атырауской области от 23 июня 2023 года № 11. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 23 июня 2023 года № 5046-06
Аким Курмангазинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Курмангазинского района от 12 июля 2021 года № 26 "Об образовании избирательных участков на территории Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23481) следующие изменения:
В приложении указанного решении:
1) Избирательный участок № 173 изложить в следующей редакции:
"Местонахождение: село Құрманғазы, улица Ғизат Әліпов дом № 1, здание коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Нуршуак" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области";
2) в избирательном участке № 177 слово "Приморье" заменить словом "Теңіз";
3) в избирательном участке № 189 слово "Котяев" заменить словом "Бөкейхан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на государственное учреждение "Аппарат акима Курмангазинского района" (Булекова К).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Н. Калиев