"2023 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 6 маусымдағы № 128 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 29 қарашадағы № 268 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 желтоқсанда № 8923-16 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2023 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау көлемдерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 6 маусымдағы № 128 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8866-16 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің табиғи ресурстар мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Е. Кошербаев
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2023 жылғы 29
қарашадағы № 268 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2023 жылғы 6
маусымдағы № 128 қаулысына
қосымша
2023 жылға арналған акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау көлемдері
№
Субсидиялау түрлері
Азықтың шығу тегі
Өлшем бірлігі
Субсидияланатын көлем
Субсидия сомасы, мың теңге
1.
Балық азықтарын сатып алу шығыстарын өтеуге субсидиялар
1.1
Албырт тұқымдас балықтар мен олардың будандары
шетелдік
килограмм

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 6 июня 2023 года № 128 "Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2023 год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 ноября 2023 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 декабря 2023 года № 8923-16
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении объемов субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2023 год" от 6 июня 2023 года № 128 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8866-16) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению природных ресурсов и регулирования природопользования области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Восточно-Казахстанского областного акимата после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам природных ресурсов.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата от 29 ноября
2023 года № 268
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата от 6 июня
2023 года № 128
Объемы субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2023 год
№
Виды субсидирования
Происхождение кормов
Единица измерения
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тысяч тенге
1.
Субсидии на возмещение расходов по приобретению рыбных кормов
1.1
Лососевые и их гибриды
иностранное
килограмм