Жаңақала ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 12 маусымдағы № 146 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 маусымда № 7217-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 болып тіркелді) сәйкес, Жаңақала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңақала ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.
2. Жаңақала ауданы әкімдігінің "Мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерiн белгiлеу туралы" 2018 жылғы 28 маусымдағы №130 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5290 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
3. "Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңақала ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Кушкинбаев
Жаңақала ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 12 маусымдағы
№ 146 қаулысына қосымша
Жаңақала ауданының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
№ р/с
Тұрғынжайдың мекенжайы
Айына бір шаршы метр төлемақы мөлшері
1
Жаңақала ауылы, Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесі, № 8,12,16,18 үйлер
266 (екі жүз алпыс алты) теңге 40 (қырық) тиын
2
Жаңақала ауылы, Аян Жантүрин көшесі, № 31, 33, 38,40,42,44 үйлер
266 (екі жүз алпыс алты) теңге 40 (қырық) тиын
3
Жаңақала ауылы, Ғұмар Салықов көшесі, № 1, 1А,1Б,3 үйлер
266 (екі жүз алпыс алты) теңге 40 (қырық) тиын
4
Жаңақала ауылы, Кенжебек Мендалиев көшесі, № 1В үй
266 (екі жүз алпыс алты) теңге 40 (қырық) тиын
5
Жаңақала ауылы, Ахмет Дауылбаев көшесі, № 1 үй
93 (тоқсан үш) теңге
23 (жиырма үш) тиын
6

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Жангалинского района
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 12 июня 2023 года № 146. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 13 июня 2023 года № 7217-07
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат Жангалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Жангалинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жангалинского района от 28 июня 2018 года №130 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5290).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жангалинского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Кушкинбаев
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 12 июня 2023 года № 146
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда Жангалинского района
№ п/н
Адрес жилища
Размер платы за один квадратный метр в месяц
1
село Жангала, улица 20 лет Независимости, дома № 8, 12,16,18,
266 (двести шестдесят шесть) тенге 40 (сорок) тиын
2
село Жангала, улица Аян Жантурина, дома № 31, 33, 38, 40, 42, 44
266 (двести шестдесят шесть) тенге 40 (сорок) тиын
3
село Жангала, улица Гумар Салыкова, дома № 1, 1А, 1Б, 3
266 (двести шестдесят шесть тенге 40 (сорок) тиын
4
село Жангала, улица Кенжебек Мендалиева, дом № 1В
266 (двести шестдесят шесть) тенге 40 (сорок) тиын
5
село Жангала, улица Ахмет Дауылбаева, дом № 1
93 (девяносто три) тенге
23 (двадцать три) тиын
6

Жаңақала ауылы, Ізмағамбет Еділбаев көшесі, № 11,13 үйлер
93 (тоқсан үш) теңге
23 (жиырма үш) тиын
7
Жаңақала ауылы, Ізмағамбет Еділбаев көшесі, № 14 үй
95 (тоқсан бес) теңге
6 (алты) тиын
8
Жаңақала ауылы, Қали Жантілеуов көшесі, № 10 үй, 11 пәтер
58 (елу сегіз) теңге
92 (тоқсан екі) тиын
9
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, № 27,28 үйлер
97 (тоқсан жеті) теңге
63 (алпыс үш) тиын
10
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, № 11,12 үйлер
82 (сексен екі) теңге
91 (тоқсан бір) тиын
11
Жаңақала ауылы, Халықтар Достығы көшесі, № 87А үй, 2 пәтер
93 (тоқсан үш) теңге
65 (алпыс бес) тиын
12
Жаңақала ауылы, Халықтар Достығы көшесі, № 87Б үй, 1 пәтер
93 (тоқсан үш) теңге
79 (жетпіс тоғыз) тиын
13
Жаңақала ауылы, Астана көшесі, № 25, 27 үйлер
94 (тоқсан төрт) теңге
94 (тоқсан төрт) тиын
14
Жаңақала ауылы, Халықтар Достығы көшесі, № 89 үй
95 (тоқсан бес) теңге
11 (он бір) тиын
15
Жаңақала ауылы, Аян Жантүрин көшесі, № 26, 28, 30, 32 үйлер
105 (жүз бес) теңге
16
Жаңақала ауылы, Исатай Тайманов көшесі, № 33 үй
77 (жетпіс жеті) теңге
23 (жиырма үш) тиын
17
Жаңақала ауылы, Халықтар Достығы көшесі, № 55А үй
130 (жүз отыз) теңге
18
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, № 5,13 үйлер
82 (сексен екі) теңге
25 (жиырма бес) тиын
19
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, № 6 үй
82 (сексен екі) теңге
28 (жиырма сегіз) тиын
20
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, № 21 үй
74 (жетпіс төрт) теңге
25 (жиырма бес) тиын
21
Жаңақала ауылы, Болашақ ықшам ауданы, № 26 үй
83 (сексен үш) теңге
22
Жаңақала ауылы, Аян Жантүрин көшесі, № 24 үй
105 (жүз бес) теңге
59 (елу тоғыз) тиын
23
Жаңақазан ауылы, А.Ахметов көшесі, № 9А үй,
2 пәтер
91 (тоқсан бір) теңге
21 (жиырма бір) тиын
24
Жаңақазан ауылы, А.Ахметов көшесі, № 13А үй,
1 пәтер
60 (алпыс) теңге
25 (жиырма бес) тиын
25
Жаңақазан ауылы, А.Ахметов көшесі, № 13А үй,
3 пәтер
60 (алпыс) теңге
45 (қырық бес) тиын
26
Жаңақазан ауылы, А.Ахметов көшесі, № 13А үй,
4 пәтер
60 (алпыс) теңге
23 (жиырма үш) тиын
27
Жаңақазан ауылы, Б.Уәлиев көшесі,
№ 8 үй, 2 пәтер
60 (алпыс) теңге
63 (алпыс үш) тиын
28
Жаңақазан ауылы, С.Мендешев көшесі, №51 үй,
2 пәтер
84 (сексен төрт) теңге
4 (төрт) тиын
29
Жаңажол ауылы, Мектеп көшесі,
№ 8 үй, 2 пәтер
76 (жетпіс алты) теңге
56 (елу алты) тиын
30
Жаңажол ауылы, Айдархан көшесі,
№ 18 үй
68 (алпыс сегіз) теңге
27 (жиырма жеті) тиын
31
Бірлік ауылы, Мұхтар Мирманов көшесі, № 24 үй
103 (жүз үш) теңге
54 (елу төрт) тиын
32
Көпжасар ауылы, Ғ.Бисенғалиев көшесі, № 6А үй
107 (жүз жеті) теңге
61 (алпыс бір) тиын
33

село Жангала, улица Измагамбет Едилбаева, дома № 11,13
93 (девяносто три) тенге
23 (двадцать три) тиын
7
село Жангала, улица Измагамбет Едилбаева, дом № 14
95 (девяносто пять) тенге
6 (шесть) тиын
8
село Жангала, улица Кали Жантлеуова, дом № 10, квартира 11
58 (пятьдесят восемь) тенге
92 (девяносто два) тиын
9
село Жангала, микрорайон Болашак, дома № 27,28
97 (девяносто семь) тенге
63 (шестьдесят) тиын
10
село Жангала, микрорайон Болашак, дома № 11,12
82 (восемьдесят два) тенге
91 (девяносто один) тиын
11
село Жангала, улица Халыктар Достыгы, дом № 87А, квартира 2
93 (девяносто три) тенге
65 (шестьдесят пять)тиын
12
село Жангала, улица Халыктар Достыгы, дом № 87Б, квартира 1
93 (девяносто три) тенге
79 (семьдесят девять)тиын
13
село Жангала, улица Астана , дома № 25,27
94 (девяносто четыре) тенге
94 (девяносто четыре) тиын
14
село Жангала, улица Халыктар Достыгы, дом № 89
95 (девяносто пять) тенге
11 (одиннадцать) тиын
15
село Жангала, улица Аян Жантурина, дома № 26, 28, 30, 32
105 (сто пять) тенге
16
село Жангала, улица Исатай Тайманова, дом № 33
77 (семьдесят семь) тенге
23 (двадцать три) тиын
17
село Жангала, улица Халыктар Достыгы, дом № 55А
130 (сто тридцать) тенге
18
село Жангала, микрорайон Болашак, дома № 5,13
82 (восемьдесят два) тенге
25 (двадцать пять) тиын
19
село Жангала, микрорайон Болашак, дом № 6
82 (восемьдесят два) тенге
28 (двадцать восемь) тиын
20
село Жангала, микрорайон Болашак, дом № 21
74 (семьдесят четыре) тенге
25 (двадцать пять) тиын
21
село Жангала, микрорайон Болашак, дом № 26
83 (восемьдесят три) тенге
22
село Жангала, улица Аян Жантурина, дом № 24
105 (сто пять) тенге
59 (пятьдесят девять) тиын
23
село Жанаказан, улица А.Ахметова, дом № 9А, квартира 2
91 (девяносто один) тенге
21 (двадцать один) тиын
24
село Жанаказан, улица А.Ахметова, дом № 13А, квартира 1
60 (шестьдесят) тенге
25 (двадцать пять) тиын
25
село Жанаказан, улица А.Ахметова, дом № 13А, квартира 3
60 (шестьдесят) тенге
45 (сорок пять) тиын
26
село Жанаказан, улица А.Ахметова, дом № 13А, квартира 4
60 (шестьдесят) тенге
23 (двадцать три) тиын
27
село Жанаказан, улица Б.Уалиева, дом № 8, квартира 2
60 (шестьдесят) тенге
63 (шестьдесят три) тиын
28
село Жанаказан, улица С.Мендешева, дом № 51, квартира 2
84 (восемьдесят четыре) тенге
4 (четыре) тиын
29
село Жанажол, улица Мектеп, дом № 8, квартира 2
76 (семьдесят шесть) тенге
56 (пятьдесят шесть) тиын
30
село Жанажол, улица Айдархан, дом № 18
68 (шестьдесят восем) тенге
27 (двадцать семь) тиын
31
село Бирлик, улица Мухтар Мирманова, дом № 24
103 (сто три) тенге
54 (пятьдесят четыре) тиын
32
село Копжасар, улица Г.Бисенгалиева, дом № 6А
107 (сто семь) тенге
61 (шестьдесят один) тиын
33

Қызылоба ауылы, Абай көшесі, № 27 үй, 1,2 пәтерлер
104 (жүз төрт) теңге
36 (отыз алты) тиын
34
Қызылоба ауылы, Абай көшесі, № 29 үй
107 (жүз жеті) теңге
41 (қырық бір) тиын
35
Қызылоба ауылы, Құрманғазы көшесі, № 32 үй
126 (жүз жиырма алты) теңге 73 (жетпіс үш) тиын
36
Қызылоба ауылдық округі, Айтпай ауылы, Айтпай көшесі, № 11 үй, 1 пәтер
94 (тоқсан төрт) теңге
28 (жиырма сегіз) тиын
37
Мәстексай ауылы, Қ.Жардемов көшесі, № 2 үй,
1 пәтер
74 (жетпіс төрт) теңге
68 (алпыс сегіз) тиын
38
Мәстексай ауылы, С.Жақсығұлов көшесі, № 10 үй
108 (жүз сегіз) теңге
24 (жиырма төрт) тиын
39
Пятимар ауылы, Мәмен көшесі, № 24А үй
104 (жүз төрт) теңге
40
Қырқопа ауылы, Құрманғазы көшесі, № 10 үй
71 (жетпіс бір) теңге
18 (он сегіз) тиын
41
Жаңақала ауылы, Ишанғали Меңдіханов көшесі, № 16/2 үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 пәтерлер
206 (екі жүз алты) теңге
8 (сегіз) тиын
42
Жаңақала ауылы, Ғұмар Салықов көшесі, № 2А үй, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 пәтерлер
218 (екі жүз он сегіз) теңге
31 (отыз бір) тиын
43
Жаңақала ауылы, 21 көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39 үйлер
305 (үш жүз бес) теңге
60 (алпыс) тиын
44
Жаңақала ауылы, 18 көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер
305 (үш жүз бес) теңге
60 (алпыс) тиын

село Кызылоба, улица Абая, дом № 27, квартиры 1,2
104 (сто четыре) тенге
36 (тридцать шесть) тиын
34
село Кызылоба, улица Абая, дом № 29
107 (сто семь) тенге
41 (сорок один) тиын
35
село Кызылоба, улица Курмангазы, дом № 32
126 (сто дватцать шесть) тенге
73 (семьдесят три) тиын
36
сельский округ Кызылоба, село Айтпай, улица Айтпай, дом № 11, квартира 1
94 (девяносто четыре) тенге
28 (двадцать восемь) тиын
37
село Маштексай, улица К.Жардемова, дом № 2, квартира 1
74 (семьдесят четыре) тенге
68 (шестдесять восемь) тиын
38
село Маштексай, улица С.Жаксыгулова, дом № 10
108 (сто восемь) тенге
24 (двадцать четыре) тиын
39
село Пятимар, улица Мамен, дом № 24А
104 (сто четыре) тенге
40
село Кыркопа, улица Курмангазы, дом № 10
71 (семьдесят один) тенге
18 (восемнадцать) тиын
41
село Жангала, улица Ишангали Мендиханова, дом № 16/2, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24
206 (двести шесть) тенге
8 (восемь) тиын
42
село Жангала, улица Гумара Салыкова, дом №2А, квартиры 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
218 (двести восемнадцать) тенге
31 (тридцать один) тиын
43
село Жангала, улица 21, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39
305 (триста пять) тенге
60 (шестьдесят) тиын
44
село Жангала, улица 18, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40
305 (триста пять) тенге
60 (шестьдесят) тиын