"Патент, оңайлатылған декларация негізінде және арнаулы мобильді қосымшаны пайдаланылатын арнаулы салық режимдерін қолданатын дара кәсіпкерлердің салықтық міндеттемелерін орынадауын оңайлату жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру қағидалары мен мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2022 жылғы 4 шiлдедегi № 657 бұйрығын күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 17 қыркүйектегі № 630 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 20 қыркүйекте № 35089 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
"Патент, оңайлатылған декларация негізінде және арнаулы мобильді қосымшаны пайдаланылатын арнаулы салық режимдерін қолданатын дара кәсіпкерлердің салықтық міндеттемелерін орынадауын оңайлату жөніндегі пилоттық жобаны іске асыру қағидалары мен мерзімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2022 жылғы 4 шiлдедегi № 657 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде № 28739 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
М. Такиев

О признании утратившим силу приказа Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 4 июля 2022 года № 657 "Об утверждении Правил и срока реализации пилотного проекта по упрощению исполнения налоговых обязательств индивидуальными предпринимателями, применяющими специальные налоговые режимы на основе патента, упрощенной декларации и с использованием специального мобильного приложения"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 сентября 2024 года № 630. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2024 года № 35089
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 4 июля 2022 года № 657 "Об утверждении Правил и срока реализации пилотного проекта по упрощению исполнения налоговых обязательств индивидуальными предпринимателями, применяющими специальные налоговые режимы на основе патента, упрощенной декларации и с использованием специального мобильного приложения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28739).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
М. Такиев