Кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2024 жылғы 20 қыркүйектегi № 706 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 25 қыркүйекте № 35114 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес кейбір бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Штаб-департаменті (Т.Б. Әбілмәжіновке) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Аппаратының басшысына жүктелсiн.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
Е. Саденов
Қазақстан Республикасы
ішкі істер министрі
2024 жылғы 20 қыркүйектегі
№ 706 бұйрығына
қосымша
Күші жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының Жедел басқару орталықтары мен кезекші бөлімдерінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 439 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9697 болып тіркелген).
2. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының Жедел басқару орталықтары мен кезекші бөлімдерінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 439 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 13 тамыздағы № 690 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12082 болып тіркелген).
3. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 1179 бұйрығының 2-тармағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14702 болып тіркелген).
4. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының Жедел басқару орталықтары мен кезекші бөлімдерінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 439 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 410 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15238 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых приказов
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 сентября 2024 года № 706. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 сентября 2024 года № 35114
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению к настоящему приказу.
2. Штаб-департаменту Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Абильмажинову Т.Б.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя аппарата Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
Е. Саденов
Приложение к приказу
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
от 20 сентября 2024 года № 706
Перечень утративших силу некоторых приказов
1. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 17 июля 2014 года № 439 "Об утверждении Правил организации деятельности Центров оперативного управления и дежурных частей органов внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9697).
2. Приказ Министра внутренних дел № 690 от 13 августа 2015 года "О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 17 июля 2014 года № 439 "Об утверждении Правил организации деятельности Центров оперативного управления и дежурных частей органов внутренних дел Республики Казахстан"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12082).
3. Пункт 2 приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 декабря 2016 года № 1179 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14702).
4. Приказ Министра внутренних дел № 410 от 12 июня 2017 года "О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 17 июля 2014 года № 439 "Об утверждении Правил организации деятельности Центров оперативного управления и дежурных частей органов внутренних дел Республики Казахстан"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15238).

5. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының Жедел басқару орталықтары мен кезекші бөлімдерінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 439 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 27 маусымдағы № 589 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18921 болып тіркелген).
6. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының Жедел басқару орталықтары мен кезекші бөлімдерінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 439 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1119 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19873 болып тіркелген).
7. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының Жедел басқару орталықтары мен кезекші бөлімдерінің қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 439 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2022 жылғы 22 тамыздағы № 695 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29249 болып тіркелген).

5. Приказ Министра внутренних дел № 589 от 27 июня 2019 года "О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 17 июля 2014 года № 439 "Об утверждении Правил организации деятельности Центров оперативного управления и дежурных частей органов внутренних дел Республики Казахстан"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18921).
6. Приказ Министра внутренних дел № 1119 от 31 декабря 2019 года "О внесении изменения в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 17 июля 2014 года № 439 "Об утверждении Правил организации деятельности Центров оперативного управления и дежурных частей органов внутренних дел Республики Казахстан"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19873).
7. Приказ Министра внутренних дел № 695 от 22 августа 2022 года "О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 17 июля 2014 года № 439 "Об утверждении Правил организации деятельности Центров оперативного управления и дежурных частей органов внутренних дел Республики Казахстан"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29249).