Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 25 қарашадағы № 106-3648 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 27 қарашада № 1398-01 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Астана қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Астана қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.С. Глотовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі Ж. Қасымбек
Астана қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 25 қарашадағы
№ 106-3648 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. "Денсаулық сақтау саласындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардағы байқау кеңестері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 106-1029 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 921 болып тіркелген).
2. "Денсаулық сақтау саласындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардағы байқау кеңестері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 106-1029 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 106-1486 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1118 болып тіркелген).
3. "Денсаулық сақтау саласындағы шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардағы байқау кеңестері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 106-1029 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Нур-Султан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 106-911 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1314 болып тіркелген).
_____________________________

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 25 ноября 2024 года № 106-3648. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 ноября 2024 года № 1398-01
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление общественного здравоохранения города Астаны" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Астаны;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Астаны после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Глотова Е.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны Ж. Қасымбек
Приложение к постановлению
акимата города Астаны
от 25 ноября 2024 года № 106-3648
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Астаны
1. Постановление акимата города Астаны от 19 июня 2015 года № 106-1029 "О наблюдательных советах в государственных коммунальных предприятиях на праве хозяйственного ведения в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 921).
2. Постановление акимата города Астаны от 13 июля 2017 года № 106-1486 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 19 июня 2015 года № 106-1029 "О наблюдательных советах в государственных коммунальных предприятиях на праве хозяйственного ведения в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1118).
3. Постановление акимата города Нур-Султан от 17 марта 2021 года № 106-911 "О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 19 июня 2015 года № 106-1029 "О наблюдательных советах в государственных коммунальных предприятиях на праве хозяйственного ведения в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1314).