Алматы облысы Балқаш ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қаңтардағы № 16-57 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 қаңтарда № 6073-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының келесі шешімдері күші жойылды деп танылсын:
1) Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2015 жылғы 5 қазандағы № 47-204 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3541 тіркелген);
2) Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 3-21 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3878 болып тіркелген).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш аудандық мәслихатының аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров

О признании утратившим силу некоторых решений Балхашского районного маслихата Алматинской области
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 18 января 2024 года № 16-57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 января 2024 года № 6073-05
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решения Балхашского районного маслихата:
1) решение Балхашского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Балхашскому району" от 5 октября 2015 года № 47-204 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3541);
2) решение Балхашского районного маслихата "О повышении базовой ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Балхашскому району" от 25 апреля 2016 года № 3-21 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3871).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Балхашского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров