Балқаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 17 мамырдағы № 137 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 мамырда № 6119-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Балқаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш ауданының әкімі А. Кутпанбетов
Балқаш ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 17 мамырдағы № 137 қаулысына қосымша
Күші жойылған кейбір қаулылардың тізбесі
1)"Мүгедек балаларға қосымша көрсетілетін әлеуметтік көмек туралы" Балқаш ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 04 мамырдағы № 53 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-6-72 болып тіркелген);
2)"1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің материалдық-тұрмыстық және әлеуметтік жағдайларын жақсарту жөніндегі қосымша шаралар туралы" Балқаш ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 04 мамырдағы № 54 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-6-73 болып тіркелген);
3)"Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Балқаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4100 болып тіркелген);
4)"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Балқаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 33 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4175 болып тіркелген);
5)"Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Балқаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 34 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4174 болып тіркелген);
6)"Пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Балқаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 32 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4173 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Балхашского района
Постановление акимата Балхашского района Алматинской области от 17 мая 2024 года № 137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 мая 2024 года № 6119-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Балхашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлении акимата Балхашского района Алматинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Балхашского района А. Кутпанбетов
Приложение к постановлению акимата Балхашского района от 17 мая 2024 года № 137
Перечень утративших силу некоторых постановлений
1)Постановление акимата Балхашского района от 04 мая 2010 года № 53 "О дополнительной социальной помощи детям-инвалидам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2-6-72);
2)Постановление акимата Балхашского района от 04 мая 2010 года № 54 "О дополнительных мерах по улучшению материально-бытовых и социальных условий участников и инвалидов Великой Отечественной войны 1941-1945 годов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2-6-73);
3)Постановление акимата Балхашского района т 6 февраля 2017 года № 11 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4100);
4)Постановление акимата Балхашского района от 17 марта 2017 года № 33 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4175);
5)Постановление акимата Балхашского района от 17 марта 2017 года № 34 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4174);
6)Постановление акимата Балхашского района от 17 марта 2017 года № 32 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4173).