Ұйғыр ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2024 жылғы 2 шілдедегі № 233 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 3 шілдеде № 6140-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес, Ұйғыр ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің келесі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2022 жылғы 14 сәуірдегі "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27685 болып тіркелген);
2) Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімінің 2022 жылғы 1 тамыздағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 21 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28997 болып тіркелген).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жариянған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр ауданының әкімі Б. Елеусизова

О признании утратившими силу некоторых решений акима Уйгурского района
Решение акима Уйгурского района Алматинской области от 2 июля 2024 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 июля 2024 года № 6140-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения акима Уйнурского района Алматинской области:
1) Решение акима Уйгурского района Алматинской области от 14 апреля 2022 года № 12 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27685);
2) Решение акима Уйгурского района Алматинской области от 1 августа 2022 года № 21 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28997).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Уйгурского района Б. Елеусизова