Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 2 мамырдағы № 1994 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 мамырда № 211-17 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков
Шымкент қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 2 мамырдағы № 1994
қаулысына қосымша
Шымкент қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1) "Шымкент қаласы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 818 қаулысының (Шымкент қаласының Әділет департаментінде № 176-17 болып тіркелген);
2) "Шымкент қаласы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 818 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 1 тамыздағы № 1418 қаулысының (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде № 28975 болып тіркелген);
3) "Шымкент қаласы әкімі аппаратының лауазымды адамдарының жеке тұлғаларды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдауының регламентін бекіту туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 818 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 19 сәуірдегі № 971 қаулысының (Шымкент қаласының Әділет департаментінде № 176-17 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
Постановление акимата города Шымкент от 2 мая 2024 года № 1994. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 4 мая 2024 года № 211-17
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Шымкент согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков
Приложение к
постановлению акимата
города Шымкент
2024 жылғы 2 мамырдағы № 1994
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Шымкент
1) Постановление акимата города Шымкент от 28 декабря 2020 года № 818 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима города Шымкент (зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент за № 180-17);
2) Постановление акимата города Шымкент от 1 августа 2022 года № 1418 "О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 28 декабря 2020 года № 818 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима города Шымкент" (зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан за № 28975);
3) Постановление акимата города Шымкент от 19 апреля 2023 года № 971 "О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 28 декабря 2020 года № 818 "Об утверждении регламента личного приема физических лиц и представителей юридических лиц должностными лицами аппарата акима города Шымкент" (зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент за № 176-17).