Қарағанды облыстық мәслихатының XII сессияның 2013 жылғы 14 наурыздағы № 129 "Қарағанды облысындағы жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2024 жылғы 14 наурыздағы № 162 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 наурызда № 6571-09 болып тіркелді
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарағанды облыстық мәслихатының XII сессияның 2013 жылғы 14 наурыздағы №129 "Қарағанды облысындағы жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2311 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Қарағанды облыстық мәслихатының XII сессиясының 2013 жылғы 14 наурыздағы №129 шешімімен бекітілген Қарағанды облысындағы жылу маусымын дайындық және оны өткізу Қағидаларында 38 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"38. Нысандарды қысқы жағдайда пайдалану дайындығы дайындық актісімен расталып, рәсімделеді:
1) әлеуметтік мәдени тұрмыстық нысандар (білім беру, денсаулық сақтау, мәдениет, спорт, әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту саласындағы мекемелер) осы Қағидаларға 8-қосымшаға сәйкес 1 қыркүйекке дейін;
2) тұрғын үйлер осы Қағиданың 9-қосымшасына сәйкес, жылумен жабықтаушы ұйым нысандарының дайындығын тексеру актісі мен күзгі тексеру нәтижелері бойынша толтырылған көппәтерлі тұрғын үйлер мен ғимараттардың, үйішілік жүйелерінің жалпы тексеріс актісі негізінде 25 қыркүйекке дейін.
Энергия өндіруші және энергия беруші ұйымдардың дайындық паспорты Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген мерзімде, нысанда және тәртіпте ресімделеді.
Энергия өндіруші ұйымдардың, оның ішінде қазандықтар және АЖЖ иелерінің күзгі-қысқы кезеңге дайындық паспортын алуы үшін, ұйым басшыларына сараптамалық ұйымдардың қорытындысын алу қажет.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов

О внесении изменения в решение XII сессии Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2013 года № 129 "О Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2024 года № 162. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 15 марта 2024 года № 6571-09
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII сессии Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2013 года №129 "О Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в Карагандинской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2311) следующее изменение:
в Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в Карагандинской области, утвержденных решением XII сессии Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2013 года №129, пункт 38 изложить в новой редакции:
"38. Готовность объектов к эксплуатации в зимних условиях подтверждается актами готовности, которые оформляются:
1) объекты соцкультбыта (учреждения сферы образования, здравоохранения, культуры, спорта, социальной защиты и занятости) до 1 сентября согласно приложению 8 к настоящим Правилам;
2) жилые дома до 25 сентября согласно приложению 9 к настоящим Правилам, на основании актов проверки готовности объекта теплоснабжающей организацией и актов общего осмотра многоквартирных домов, оформленных по результатам осеннего осмотра зданий и внутридомовых систем.
Паспорта готовности энергопроизводящих и энергопередающих организаций оформляются в сроки, форме и в порядке установленных законодательством Республики Казахстан.
Для получения паспорта готовности энергопроизводящими организациями, в том числе владельцами котельных и АСО к работе в осенне-зимний период, руководителям организаций необходимо получить заключение экспертной организации.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов