Саран қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 18 қыркүйектегі № 64/1 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 қыркүйекте № 6654-09 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Саран қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Баулыков
Саран қаласы
әкімдігінің
2024 жылғы 18
қыркүйектегі
№ 64/1
қаулысына қосымша
Саран қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Саран қаласы әкімдігінің, "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны өткізетін білім беру қызметтеріне бағалар бекіту туралы" Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 18 ақпандағы № 08/02 қаулысы. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5200 болып тіркелген).
2. "Саран қаласының Кешенді мектеп – бөбекжай "Бахыт" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 5 тамыздағы № 34/01 қаулысы. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5431 болып тіркелген).
3. "Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу туралы" Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 4 наурыздағы № 11/01 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5212 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 18 сентября 2024 года № 64/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 20 сентября 2024 года № 6654-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Сарани согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Баулыков
Приложение
к постановлению акимата
города Сарани
от 18 сентября 2024 года
№ 64/1
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Сарани
1. Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 18 февраля 2019 года № 08/02 "Об утверждении цен на образовательные услуги, реализуемые коммунальным государственным казенным предприятием "Детская школа искусств" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5200).
2. Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 5 августа 2019 года № 34/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование в Товариществе с ограниченной ответственностью Комплекс школа-ясли-сад "Бахыт" города Сарани" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5431).
3. Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 4 марта 2019 года № 11/01 "О поощрении граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5212).