Абай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 3 мамырдағы № 21/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 мамырда № 6594-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2015 жылғы 18 наурыздағы № 09/01 "1 топ мүгедектеріне және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға әлеуметтік көмектің қосымша түрін көрсету жөнінде" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3147 болып тіркелді);
2) 2016 жылғы 10 ақпандағы № 05/03 "Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 09/01 "1 топ мүгедектеріне әлеуметтік көмектің қосымша түрін көрсету жөнінде" қаулысына өзгертулер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3691 болып тіркелді).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Абайского района
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 3 мая 2024 года № 21/02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 4 мая 2024 года № 6594-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Абайского района:
1) от 18 марта 2015 года № 09/01 "Об оказании дополнительного вида социальной помощи инвалидам 1 группы и детям инвалидам до 16 лет" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3147);
2) от 10 февраля 2016 года № 05/03 "О внесении изменений в постановление акимата Абайского района № 09/01 от 18 марта 2015 года "Об оказании дополнительного вида социальной помощи инвалидам 1 группы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3691).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Оспанов