Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы мәслихатының кезекті XXIV сессиясының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 172 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2024 жылғы 5 желтоқсанда № 1795-02 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев
Алматы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 29 қарашадағы
№ 172
шешіміне қосымша
Алматы қаласы мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 78 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 961 болып тіркелген);
2. "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХІ сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 78 "2013 жылға арналған "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 219 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1042 болып тіркелген);
3. "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 78 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 289 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1517 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Алматы
Решение очередной XXIV сессии маслихата города Алматы от 29 ноября 2024 года № 172. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 5 декабря 2024 года № 1795-02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата города Алматы согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев
Приложение к решению
маслихата города Алматы
от 29 ноября 2024 года № 172
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата города Алматы
1. Решение маслихата города Алматы от 12 декабря 2012 года № 78 "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 961);
2. Решение маслихата города Алматы от 24 апреля 2014 года № 219 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 78 "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1042);
3. Решение маслихата города Алматы от 21 ноября 2018 года № 289 "О внесении изменений в решение ХI сессии маслихата города Алматы V созыва от 12 декабря 2012 года № 78 "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1517).