Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 23 қазандағы № 419 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 24 қазанда № 7814-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудны әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Ауданның коммуналдық тұрғын үй қорындағы үйлерді пайдаланғаны үшін төлемдердің мөлшерін белгілеу туралы" 2009 жылғы 4 ақпандағы № 22 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-3-92 болып тіркелді);
2) Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Аудан әкімдігінің 2004 жылғы 12 тамыздағы "Қазақ тілі және әдебиетінің озат мұғалімі" грантын бекіту туралы № 179 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 26 тамыздағы № 254 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-3-85 болып тіркелді).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының әкімі М. Мендыбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 23 октября 2024 года № 419. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 24 октября 2024 года № 7814-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области:
1) Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об установлении размера платы за пользование жилищем в домах коммунального жилищного фонда района" от 4 февраля 2009 года № 22 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-3-92);
2) Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "О внесении изменений в постановление акимата района "Об утверждении грантов "Лучший учитель казахского языка и литературы" от 12 августа 2004 года № 179" от 26 августа 2008 года № 254 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-3-85).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района М. Мендыбаев