Жылыой ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 наурыздағы № 92 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 наурызда № 5164-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Жылыой ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 маусымдағы № 212 "Жылыой ауданында кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3918 болып тіркелген) және Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 18 қазандағы № 376 "Жылыой ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 маусымдағы № 212 "Жылыой ауданында кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3984 болып тіркелген) кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы салаға жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі Ж. Каражанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жылыойского района
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 26 марта 2024 года № 92. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 26 марта 2024 года № 5164-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Жылыойского района от 14 июня 2017 года № 212 "Об установлении квоты для трудоустройства граждан Жылыойского района из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3918) и от 18 октября 2017 года № 376 "О внесении изменений в постановление Жылыойского районного акимата № 212 от 14 июня 2017 года "Об установлении квоты для трудоустройства граждан Жылыойского района из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3984).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жылыойского района курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов