Қызылқоға аудандық әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 62 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 наурызда № 5160-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылқоға аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қызылқоға аудандық әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Қызылқоға ауданының әкімі К. Азмуханов
Қызылқоға ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 20 наурыздағы
№ 62 Қаулысына қосымша
Қызылқоға аудандық әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Қызылқоға ауданында кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 251 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3765 болып тіркелген);
2. "Қызылқоға аудан әкімдігінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 251 "Қызылқоға ауданында кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 маусымдағы № 137 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3920 болып тіркелген);
3. "Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 251 "Қызылқоға ауданында кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота белгілеу туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қызылқоға аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 300 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4037 болып тіркелген);
4. "Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" Қызылқоға аудандық әкімиятының 2010 жылғы 11 мамырдағы № 80 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-5-126 болып тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых постановлений Кызылкогинского районного акимата
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 20 марта 2024 года № 62. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 20 марта 2024 года № 5160-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Кызылкогинского районного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылкогинского района К. Азмуханов
Приложение к постановлению
акимата Кызылкогинского
района от 20 марта
2024 года № 62
Перечень утративших силу некоторых постановлений Кызылкогинского районного акимата
1. Постановление Кызылкогинского районного акимата от 21 декабря 2016 года № 251 "Об установлении квоты для трудоустройства граждан Кызылкогинского района из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3765);
2. Постановление Кызылкогинского районного акимата от 19 июня 2017 года № 137 "О внесении изменении в постановление Кызылкогинского районного акимата от 21 декабря 2016 года № 251 "Об установлении квоты для трудоустройства граждан Кызылкогинского района из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3920);
3. Постановление Кызылкогинского районного акимата от 20 декабря 2017 года № 300 "О внесении дополнения в постановление Кызылкогинского районного акимата от 21 декабря 2016 года № 251 "Об установлении квоты для трудоустройства граждан Кызылкогинского района из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4037);
4. Постановление Кызылкогинского районного акимата от 11 мая 2010 года № 80 "Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-5-126);