Құрманғазы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қазандағы № 216 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 қазанда № 5231-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Құрманғазы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Құрманғазы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Құрманғазы ауданының әкімі А. Жангалиев
Құрманғазы ауданының әкімдігі
2024 жылғы 22 қазандағы
№ 216 Қаулысына
қосымша
Құрманғазы ауданы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 110 "Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2874 болып тіркелген);
2. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 414 "Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2993 болып тіркелген);
3. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 271 "Аудандық коммуналдық меншіктегі мүліктерді жекешелендіру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3224 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений Курмангазинского районного акимата
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 22 октября 2024 года № 216. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 28 октября 2024 года № 5231-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления Курмангазинского районного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Курмангазинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Курмангазинского района А. Жангалиев
Приложение к постановлению
Акимат Курмангазинского
района от 22 октября
2024 года № 216
Перечень утративших силу некоторых постановлений Курмангазинского районного акимата
1. Постановление Курмангазинского районного акимата от 13 февраля 2014 года № 110 "О приватизации имущества районной коммунальной собственности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2874);
2. Постановление Курмангазинского районного акимата от 9 сентября 2014 года № 414 "О приватизации имущества районной коммунальной собственности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2993);
3. Постановление Курмангазинского районного акимата от 29 мая 2015 года № 271 "О приватизации имуществ районной коммунальной собственности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3224).