Ордабасы ауданының маслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 12/1 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 19 ақпанда № 6461-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданының мәслихатының мынадай шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Ордабасы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы №19/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 4320 болып тіркелген);
2) 2020 жылғы 29 қыркүйектегі № 68/7 "Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы №19/2 "Ордабасы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу мен жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде 2020 жылғы 8 қазанда № 5830 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Джумабеков

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Ордабасынского района
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19 февраля 2024 года № 12/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 19 февраля 2024 года № 6461-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Ордабасинского районного маслихата:
1) Решение Ордабасинского районного маслихата от 24 ноября 2017 года №19/2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Ордабасинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4320 от 14 декабря 2017 года);
2) Решение Ордабасинского районного маслихата от 29 сентября 2020 года №68/7 "О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 ноября 2017 года №19/2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Ордабасинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5830 от 8 октября 2020 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Б. Джумабеков