Ордабасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 8/3 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 12/4 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 20 ақпанда № 6462-13 болып тіркелді
Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы №8/3 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде №6391-13 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасымен бекітілген қағиданың 7-тармағының 4) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын.
15 ақпан - Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылған күні:
Оқу жиындарына шақырылған және Ауғанстанға ұрыс қимылдары жүріп жатқан кезеңде жіберілген әскери міндеттілерге, біржолғы 50 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Джумабеков

О внесении изменений в решение Ордабасынского районного маслихата от 2 ноября 2023 года № 8/3 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, определения ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 19 февраля 2024 года № 12/4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 20 февраля 2024 года № 6462-13
Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Ордабасынского районного маслихата от 2 ноября 2023 года № 8/3 "Об утверждении правил предоставления социальной помощи, определения ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан". (Зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов за № 6391-13):
Подпункт 4) пункта 7 правил, утвержденных приложением 1 указанного решения, изложить в следующей редакции.
4) 15 февраля – День вывода советских войск из Афганистана:
военнообязанным, призванным на учебные сборы и направленным в Афганистан в период ведения боевых действий – единовременно в размере 50 месячных расчетных показателей;
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Б. Джумабеков