Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 14/9 "Ордабасы ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 2 тамыздағы № 18/2 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 6 тамызда № 6569-13 болып тіркелді
Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ордабасы ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы №14/9 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердiң мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде №4169 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Ордабасы ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын.
"8. Мерейтойларға, басқа да салтанатты оқиғаларға байланысты ерекше реттерде Грамотамен наградтау туралы мәселені Ордабасы аудандық мәслихатының тұрақты комиссиялары төрағаларының келісімімен Ордабасы аудандық мәслихатының төрағасымен қаралуы және шешілуі мүмкін.";
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын.
"11. Грамотаны Ордабасы аудандық мәслихатының төрағасы немесе ол уәкілдік берген тұлғалар Ордабасы аудандық мәслихатының сессиясында, сондай-ақ Ордабасы ауданында өткізілетін ресми салтанатты шараларда табыс етеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Джумабеков

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 30 июня 2017 года № 14/9 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Ордабасинского района"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 2 августа 2024 года № 18/2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 6 августа 2024 года № 6569-13
Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Ордабасинского районного маслихата от 30 июня 2017 года № 14/9 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Ордабасинского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4169) следующие изменения:
пункт 8 изложить в следующей редакции.
"8. В исключительных случаях, связанных с юбилейными датами, другими торжественными событиями, вопрос о награждении Грамотой может рассматриваться и решаться председателем Ордабасинского районного маслихата, по согласованию с председателями постоянных комиссий Ордабасинского районного маслихата.";
пункт 11 изложить в следующей редакции.
"11. Вручение Грамоты производится председателем Ордабасинского районного маслихата или уполномоченными им лицами на сессии Ордабасинского районного маслихата, а также на официальных торжественных мероприятиях, проводимых в Ордабасинской районе.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Б. Джумабеков