Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 27/8-05 "Түлкібас ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 тамыздағы № 22/4-08 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 8 тамызда № 6572-13 болып тіркелді
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 15 сәуірдегі №27/8-05 "Түлкібас ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2657 болып тіркелген) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
Осы шешімімен бекітілген Түлкібас ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ереженің 8 және 11 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Мерейтойларға, басқа да салтанатты оқиғаларға байланысты ерекше жағдайларда Грамотамен наградтау туралы мәселе Түлкібас аудандық мәслихатының тұрақты комиссиялар төрағаларының келісімімен Түлкібас аудандық мәслихатының төрағасымен қаралуы және шешілуі мүмкін;
11. Грамота Түлкібас аудандық мәслихатының төрағасымен немесе ол уәкілдік берген тұлғалармен Түлкібас аудандық мәслихатының сессиясында, сондай-ақ Түлкібас ауданында өткізілген ресми салтанатты шараларда табыс етіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Х. Байысбаев

О внесении изменении в решение Тюлькубасского районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 27/8-05 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Тюлькубасского района"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 7 августа 2024 года № 22/4-08. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 8 августа 2024 года № 6572-13
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 15 апреля 2014 года №27/8-05 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Тюлькубасского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2657) следующие изменения:
Пункты 8 и 11 Положения о награждении Почетной грамотой Тюлькубасского района, утвержденного настоящим решением, изложить в новой редакции:
"8. В исключительных случаях, связанных с юбилеями, другими торжественными событиями, вопрос о награждении грамотой может рассматриваться и решаться председателем Тюлькубасского районного маслихата с согласием председателей постоянных комиссий Тюлькубасского районного маслихата;
11. Вручение Грамоты осуществляется председателем Тюлькубасского районного маслихата или уполномоченными им лицами на сессии Тюлькубасского районного маслихата, а также на официальных торжественных мероприятиях проводимых в Тюлькубасском районе.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Х. Байысбаев