"Шығыс Қазақстан облысы білім беру ұйымы ішкі тәртібінің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 80 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 3 маусымдағы № 135 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 маусымда № 9036-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы білім беру ұйымы ішкі тәртібінің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 80 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3925 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің білім беру мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Е. Кошербаев

О признании утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 1 апреля 2015 года № 80 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 июня 2024 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 июня 2024 года № 9036-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 1 апреля 2015 года № 80 "Об утверждении Типовых правил внутреннего распорядка организации образования Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3925).
2. Государственному учреждению "Управление образования Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам образования.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев